Fonds meklē jaunu vadītāju

- 25.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmieras novada fonds turpina aktīvi darboties, atbalstot dažādas norises pilsētā un apkārtējos novados, bet fonda darbā notikušas arī pārmaiņas.

Valmieras novada fonds strādā jau piecpadsmito gadu, un tā darbā visu šo laiku aktīvi iesaistījies Ansis Bērziņš.

«Fonds meklē jaunu vadītāju – ja jūsu redzeslokā ir kāds, kuru interesētu darbs nevalstiskajā sektorā, sadarbība ar cilvēkiem, dažādu ieceru un projektu realizēšana, ir lūgums sazināties ar fondu, jo savā ziņā mēs esam lielu pārmaiņu priekšā, un mans, kā arī fonda padomes uzdevums ir pārejas posmu padarīt pēc iespējas vieglu, jo lietas jau neapstājas. Daudz pa šiem gadiem ir izdarīts, un priekšā ir daudz ieceru, kas jārealizē,» sacīja pašreizējais fonda valdes priekšsēdētājs Ansis Bērziņš, tiekoties ar projektu konkursa «Sev, tev, novadam» dalībniekiem.

«Liesma» jau rakstīja, ka konkursā «Sev, tev, novadam» šoruden atbalstītas astoņas radošas līdzcilvēku idejas, mērķu realizēšanai piešķirot vairāk nekā 13000 eiro. «Sev, tev, novadam» ir tikai viena no aktivitātēm, kuru regulāri organizē fonds. Ik vasaru pilsētas svētku laikā notiek Bumbu rallijs Gaujā, reizi gadā ziedotāji, projektu autori un fonda pārstāvji tiekas klātienes ziedojumu akcijā «Ziedotāju aplis», tāpat aktīvi darbojas Jauniešu ideju laboratorija.

VALMIERAS NOVADA FONDS ir labdarības organizācija, kas gandrīz 15 gadus līdzcilvēkus rosina domāt par labdarību, ziedošanu, brīvprātību. Fondu visu laiku vadījis Ansis Bērziņš.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru