Fināla atkārtojumā pārāki čempioni

12.Septembris, 2023

Sestdien ar spēlēm Lielvārdē un Bauskā startēja Latvijas čempionāta florbolā vīriešu Virslīgas turnīrs.

Dienas centrālais mačs norisinājās Lielvārdes sporta centrā, kur čempione Lielvārde/Fat Pipe uzņēma vicečempioni FBK Valmiera/Betsafe. Gluži kā aprīlī Arēnā Rīga, uzvaru svinēja lielvārdieši – 6:5. Izšķirošais vārtu guvums Nika Blumfelda kontā.

Pagājušās sezonas finālmačā lielvārdieši pārspēja Valmieras komandu tikai pagarinājumā – 5:4. Sestdienas vakarā mača rezultātu jau 7. minūtē ar precīzu metienu atklāja valmierietis Ralfs Matīss Balodis – 1:0. Tas vīriešu Virslīgā bija šīs sezonas pirmais vārtu guvums. Pēc pirmā perioda ar 2:1 vadībā atradās lielvārdieši, jo ar savu pirmo vārtu guvumu Virslīgā izcēlās Gvido Grjunbergs, bet vēl viens gols Armanda Savina kontā.

MATĪSS SALMIŅŠ (Nr. 92)  bija rezultatīvākais spēlētājs valmieriešu rindās, savukārt šīgada čempionātā pirmos vārtus iemeta RALFS MATĪSS BALODIS (Nr. 25). Foto no floorball.lv