"Fēniksa" regbistiem – ilgi kārotās godalgas Latvijas čempionātā

19.Oktobris, 2021

Aizpagājušajā sestdienā Valmieras Fēnikss Latvijas čempionāta finālspēlē par 3. vietu, uzvarot Eži/ Ek Sistēmas komandu, tika pie vēsturiska panākuma kluba ietvaros, izcīnot 3. vietu!

Spēles sākumā tika ielaisti 14 punkti, vēlāk 12 punkti atgūti, un pirmais puslaiks noslēdzās ar divu punktu deficītu un iespēju spēlēt vairākumā atlikušo spēli, jo pretinieku spēlētājs par augstu tvērienu saņēma sarkano kartīti.

Otrajā puslaikā ielaisti trīs piezemējumi, no kuriem viens bija tehniskais piezemējums. Un pakaļdzīšanās šoreiz jau pēc vismaz 19 punktiem (12-31), piedevām nopelnot 2 dzeltenās kartītes.

Tomēr valmieriešiem neticamā kārtā izdevās veikt trīs piezemējumus aptuveni 10 minūšu laikā un panākt neizšķirtu 31-31.