Emīls Varslavāns – ne tikai Lietuvas čempions vien

- 15.Jūlijs, 2021
Sports
Laikrakstā

No 26. līdz 27. jūnijam Lietuvas pilsētā Puvočos notika šogad pirmās sacensību cīņas krāčūdens trasēs ārpus Latvijas. Šos mačus ar augstiem rezultātiem aizvadīja Burtnieku novada airēšanas slalomisti Emīls Varslavāns un Kaspars Pakers. Kā zināms, burtniecietis Emīls ir viens no daudzsološākajiem Latvijas airēšanas slaloma jaunā viļņa pārstāvjiem, kamēr par vēl vienu Burtnieku novada pārstāvi Kasparu droši var teikt, ka viņa meistarība un lielā pieredze ļauj augstā līmenī startēt airēšanas slalomā arī jau pašos labākajos vīra gados.

Emīlam Varslavānam pie šīs vasaras izcilākajām trofejām noteikti pieminams zelta panākums un kaimiņvalsts čempiona tituls Lietuvas Jaunatnes čempionātā airēšanas slalomā C1 laivu klasē vīriešiem U16 vecuma grupā, kā arī augstā otrā vieta un vicelīdera gods absolūtajā junioru konkurencē. Savukārt Kaspars Pakers, apsteidzot visus mājiniekus, vien piekāpjoties savam audzēknim Mārtiņam Plaudim, K1 laivu klasē vīriešiem kopvērtējumā uzrādīja otro rezultātu.

Pēc sacensībām Lietuvā Emīls Varslavāns aizvadīja treniņus Prāgas airēšanas slaloma trasē, bet pēc tam Latvijas valstsvienības sastāvā no 6. līdz 11. jūlijam pārstāvēja mūsu valsti Pasaules junioru čempionātā airēšanas slalomā Tracenas krāčūdens trasē Ļubļanā, Slovēnijā.

VISIEM BROĻUKIEM PRIEKŠĀ! Emīls Varslavāns ar Lietuvas junioru čempiona kausu un zelta medaļu Poviču trasē C1 laivu klasē vīriešiem.

Guntis Vīksna, teksts un foto

 

Komentāri
Pievienot komentāru