Ekonomika un ESonomika

- 15.Oktobris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Uz ko tikai mēs neesam gatavi, lai dziļāk iegrābtos Briseles naudas apcirkņos! Vidzemes metropole un vienmēr dižmanīgā Ventspils tādēļ ir gatavas pat pašas sevi apsaukāt par «mikropilsētām». Patiesi ceru, ka tas rentējās.

Ir divas lietas Latvijas «informatīvajā telpā», kas pēdējos – šķiet, tieši XIII Saeimas un AKK valdības – gados mani ļoti satrauc. Viena: no sabiedrības leksikas, tā man izklausās, ir pilnībā pazudis agrākos laikos gluži vai nodeldētais jēdziens «nodokļu maksātāju nauda». Kā rādās, sabiedrība tiešām pieļauj, ka valsts vara ir pilnībā uzurpējusi visas tiesības veidot fiskālo politiku un tērēt budžetu, rēķinoties tikai ar sevi, savām vajadzībām, savu Latvijas attīstības redzējumu. 

Protams, es tāpēc histēriski neapgalvoju, ka valdības politika ir pilnībā prettautiska. Premjers, finanšu ministrs un pārējā valdība mums kopumā ir pietiekami patriotiski, racionāli domājoši un atbildīgi ļaudis. Taču tas, ka viņi nejūt bailes sadusmot tautu, patvaļīgi rīkojoties ar tai piedzīto naudu un raugoties, kā vēl varētu palielināt nodokļu nastu, nodara ļaunu gan ikvienam no mums, gan pašai valsts varai. Latvijas politikā ir akūti vajadzīga īsti labējas ekonomiskās ideoloģijas klātbūtne – kareivīga partija, kas TIEŠĀM cīnās par mazākiem nodokļiem un mazāku valsts aparātu. Sapņo vien...


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru