Eiropas Sporta nedēļa startējusi

- 26.Septembris, 2023
Sports
Laikrakstā

Piektdienas vakarā 20 Latvijas pilsētās, tostarp arī Valmierā, tradicionālā Eiropas Sporta nedēļa tika aizsākta ar Latvijas Orientēšanās nakti 2023.

Mūspuses orientēšanās entuziasti, kuri bija pieteikušies līdz 18. septembra plkst. 23.59 tiešsaistē mājaslapā https://rogaining.lv/ onakts/, pulcējās pie Valmieras Jaunatnes centra Vinda Rīgas ielā 32, lai pavadītu aizraujošas trīs stundu sacensības rogainingā kājām un ar velo saskaņā ar LOF apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem. 

Sacensībās komandas divu līdz piecu cilvēku sastāvā varēja izvēlēties startēt dalībnieku grupās OPEN, Sievietes, Ģimenes, Veterāni, Val-mierīgā garā un Velo-rogainis, kur katrā komandā obligāti bija jāpiedalās vismaz vienam pieaugušajam dalībniekam vecumā 18+.

Tāpat komandai bija nepieciešams uzlādēts mobilais telefons vai planšetdators ar bateriju, kas spēj darboties aktīvā režīmā visu sacensību kontrollaiku. Atzīmēšanās, komandai sasniedzot izvēlēto KP un nolasot QR kodu pie tā, notika mobilajā aplikācijā Qrenteerings, kura pieejama Google Play un Apple App Store.

EIROPAS SPORTA NEDĒĻA SĀKUSIES. Orientēšanās distancē devušās Val-mierīgā garā un Velo-rogainis grupas. Jāņa Līgata (ZVOC) foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru