Drīz nāks klajā Artura Gruzdiņa dziesmas un dzejoļi bērniem

- 24.Marts, 2023
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Katrs, kurš grāmatnīcās meklējis bērniem vai mazbērniem lasāmās vai zīmējamās grāmatiņas, būs izjutis apjukumu bagātīgajā izvēlē, taču latviešu tradicionālajās vērtībās balstītu jaundarbu klāsts ir ievērojami mazāks.

Gribētos, lai bērniem veltītajā literatūrā būtu pārliecinoši latvisks kods, gan kaut kas pamācošs, gan pie reizes rotaļīgs un mūsdienīgs. Tāds solās būt Artura Gruzdiņa komplekts «Drošības festivāls», kas iznāks jau drīz, aprīlī. Tajā ietilps Artura dziesmu albums, krāsojamā un arī dzejoļu grāmata par drošības tēmu, kā pareizi uzvesties uz ceļa, pie ūdeņiem un citur.

ARTURS GRUZDIŅŠ ir divu bērnu tētis, un šī radošā debija bērnu mūzikas un literatūras laukā ir vērtējama tiklab kā sirdsdarbs, kas veltīts saviem bērniem, cik devums visiem pārējiem Latvijas bērniem.

Drošības komplekta iznākšanu jau ieskandinājušas piecas Artura iedziedātās latviešu šūpuļdziesmas, kuras varam atrast mūzikas straumēšanas interneta platformās, gan arī no aprīļa tās skanēs pēc vakara pasaciņas Latvijas Radio.

ARTURS GRUZDIŅŠ. Publicitātes/Gata Indrēvica foto 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru