Domrades Valmierā

- 10.Septembris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Sestdien, 5. septembrī, Burkānciema iedzīvotāji pulcējās Sajūtu parka administrācijas ēkas telpās uz Burkānciema domradi – satikšanos, kurā kopīgi tika noteiktas Burkānciema iedzīvotāju vajadzības, gūti domubiedri, meklēti risinājumi. Lai valmieriešu aktualizētās vajadzības un idejas secīgi virzītos pretī risinājumiem, domrades vadīja Āris Ādlers, apkaimju attīstības eksperts, kurš visā Latvijā palīdzējis īstenoties dažādiem apkaimju uzlabošanas projektiem.

Valmieras novada fonds kopā ar pilsētas pašvaldību organizē Valmieras apkaimju domrades. Tā ir valmieriešu satikšanās un kopābūšanas vieta, lai iepazītos, iedvesmotos, plānotu un īstenotu kopīgas idejas savā apkārtnē. Gundega Siliņa, Valmieras novada fonda projektu vadītāja, stāsta par to, kā radusies ideja:

«Domrade ir tas pats iedzīvotāju forums, kas jau ir noticis. Līdz šim šie forumi tika rīkoti ik pa četriem pieciem gadiem, jā, iedzīvotāji nāca, bet bija sajūta, ka varētu iesaistīties vairāk cilvēku. Ja nemaldos, šī gada sākumā nolēmām, ka tas var notikt ciešākā sadarbībā ar Valmieras pašvaldību. Pateicoties tam, ka saņēmām šai idejai papildu finansējumu no Sabiedrības integrācijas fonda, šobrīd ir iespēja rīkot domrades.

KATRAM IR IESPĒJA ATBALSTĪT IDEJAS, kas tiek radītas, sanākot kopā. Valmieras pilsētas pašvaldības foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru