Domniekiem kratīšanas orderus nedod

- 3.Marts, 2017
Viedokļi
Laikrakstā

Galvaspilsētas priekšvēlēšanu kaislības sakarst vēl vairāk: pretenzijas kandidēt uz Rīgas domi un pat ieņemt pilsētas galvas krēslu piesaka «pati» Juta Strīķe, kura pirms dažiem gadiem Latvijas sabiedrībai spilgti un vienpersonīgi personificēja cīņu pret korupciju un oligarhu varu.

Citas latviskās partijas, kuru izredzes Rīgā arī nav spožas, skaudīgi prāto, ka Jānis Bordāns — viņa partiju savai debijai politikā izvēlējās bijusī KNAB «īstā vadītāja» — tādējādi ir izvilcis laimīgo lozi. Nu viņam tiešām esot cerības tikt pāri 5 procentu barjerai, kas metropoles pašvaldības vēlēšanās ir nopietns šķērslis.

Tiek prognozēts, ka bordānistu iekļūšana domē tikšot panākta uz Nacionālās apvienības un/vai Vienotības rēķina. Turklāt abām partijām spalvas paplūkāt grib arī visi citi latviskie spēki bez stabiliem atbalstītājiem. Tāpēc nebūs nekādas cīņas «par Ušaka un mistera Divdesmitprocentīgā padzīšanu no rātsnama» — tās vietā būs pamatīgs tautiešu kašķis par to, kuri politiķi ar Rīgas latviešu vēlētāju balsu pārdalījumu iestums sevi domē.

Uz pateicīga fona Strīķe tiešām šķiet politiska «lokomotīve». Citu sarakstu līderi — Armands Krauze zaļzemniekiem, Mārtiņš Bondars un Juris Pūce apvienotajam Latvijas reģionu apvienības un Latvijas attīstībai sarakstam, Vilnis Ķirsis Vienotībai — ir tikai pašpārliecinātas (vai pašpārliecinātību tēlojošas) kartona figūras.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru