Dižķibele un sistēmas neesamība

- 28.Februāris, 2024
Viedokļi
Laikrakstā

Latvijā turpinās nebeidzamu, ar jaunajiem elektrovilcienu sastāviem saistītu problēmu gūzma, kas sasniegusi mērogus, kuru dēļ notiekošais aizvien biežāk tiek dēvēts simpātiski latviskā vārdā – par dižķibeli.

Pie tam beigas minētajai dižķibelei nav saskatāmas, kā arī pastāv vairāk nekā pamatotas aizdomas – ja netiks izdarīti radikāli secinājumi, tad līdzīgas dižķibeles ir ļoti ticamas arī citās jomās.

Konkrētajā gadījumā problēmas būtība ir, ka par dārgu naudu iegādātie elektrovilcieni ir tā kā ar lērumu defektu, tā kā ne gluži piemēroti vietējam elektrisko kontaktu tīklam, un šo iemeslu dēļ par ViVi pārtapušais AS Pasažieru vilciens solītās kvalitatīvās, uzticamās un drošās elektrovilcienu satiksmes vietā spēj piedāvāt tikai garantēti nestabilu transportu. Par kuru nekad nav zināms, vai vilciens parādīsies stacijā sarakstā paredzētajā laikā. Uzskatāma liecība par problēmas mērogiem ir sociālos tīklus iekarojušie attēli, kuros redzams, kā jauno vilcienu sastāvu velk vairs nepastāvošajā Rīgas vagonu rūpnīcā vēl sazin kad ražota lokomotīve.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru