Divi laimīgi valmierieši

- 20.Septembris, 2023
Valmierietis
Laikrakstā

Pēdējā laikā, kad novada domes dzimtsarakstu nodaļā atgriežas laulātie, kuri te jau pabijuši pirms desmit gadiem savās zelta kāzās, nākas redzēt patieso saviļņojumu, kas plūst no šiem cilvēkiem. 

Kluss prieks, kas liek acīm iemirdzēties, rokai ciešāk satvert otra roku un apzināties: mēs esam viens otram joprojām, un ar mums kopā ir tuvi un mīļi cilvēki. 

TĀDS BRĪDIS šomēnes bija arī valmieriešiem Vijai un Modrim Ķīkuļiem, kurus paš­valdība godināja viņu dimanta jubilejā: laulība reģistrēta tieši pirms sešdesmit gadiem, 2013. gada septembrī. Divi laimīgi cilvēki šodien ir mūsu vidū, — teica ceremonijas vadītāja Vija Kuģe un aicināja cienījamo pāri kopā ar svinīgā brīža lieciniekiem atcerēties gadus, kas pavadīti kopā, un saņemt jauno laulības apliecību. Grūti nepiekrist, ka tie pēdējie desmit kopš zelta kāzām nav īpaši daudz rūpju rievu ievilkuši abu Ķīkuļu sejās: viņi joprojām šķiet labākajos gados esam ne vien garā, bet arī dvēselē: vaibstos nav īgnuma grumbu vai skumju ēnu, stājā turas stalti. Laikam tāds raksturs...

DIMANTA PĀRIS. Ķīkuļi ar viesiem Valmierā šī gada 14. septembrī. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru