Diskutē par administratīvi teritoriālo reformu

- 21.Februāris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Otrdien Valmierā viesnīcas Wolmar konferenču zālē gandrīz 70 ieinteresēti ļaudis – ciemiņi no Rīgas, kā arī Vidzemes uzņēmēji un pašvaldību vadītāji – piedalījās Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) rīkotajā reģionālajā diskusijā Kā veicināt labvēlīgu uzņēmējdarbības vidi Latvijas reģionos. Pasākumu un arī paneļdiskusiju vadīja LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš.

Pēc LTRK prezidenta Aigara Rostovska uzrunas bija divu vadošu VARAM ierēdņu – Reģionālās politikas departamenta direktora Raivja Bremšmita un Pašvaldību departamenta direktora vietnieka Arņa Šulta – prezentācijas Reģionālā politika pēc 2020. gada un Administratīvi teritoriālā reforma (Reformas vēstures gaita un pieļautās kļūdas – G.V.). Noteikti emocionālāka un interesantiem faktiem bagātāka bija otrā, pirmajā lielākoties dominēja skaitļiem pārpilnas perfektas diagrammas un kabinetos tapušas nākotnes prognozes...

EMOCIJAS UN DAŽĀDI VIEDOKĻI. Kā redzams, diskusijas dalībnieku vidū vienaldzīgo nav – to pauž gan zālē sēdošo žesti, gan savstarpējā komunikācija.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru