Degviela nepareizajā automašīnā

- 14.Oktobris, 2020
Viedokļi
Laikrakstā

Iespējams, ka vairākums Latvijas iedzīvotāju vēl pavisam nesen neko nezināja par Saeimas deputātu no Jaunās Vienotības (JV) Aldi Adamoviču, ievēlētu no Latgales vēlēšanu apgabala. Plašai sabiedrībai deputāta Adamoviča vārds savukārt kļuva zināms pēc tam, kad Saeima lēma par viņa izdošanu kriminālvajāšanai sakarā ar aizdomām par krāpšanu, dienesta stāvokļa ļaunprātīgu izmantošanu un dienesta viltojumu.

Aizdomas par visu iepriekš minēto savukārt ir izteicis Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs (KNAB), bet izdot Adamoviču prasījusi Ģenerālprokuratūra. Savukārt cietušais šajā lietā ir nevis kāda banka, kompānija vai privātpersona, bet gan neviens cits kā Saeima, kuru deputāts Adamovičs, kā uzskata KNAB, apkrāpis par nedaudz vairāk kā trim tūkstošiem eiro.

Runa šajā gadījumā ir par to, ka Saeimas deputātiem, kuru pastāvīgā dzīvesvieta nav Rīgā, pienākas kompensācijas par mājokli valsts galvaspilsētā, kā arī degvielas izdevumu atmaksa. Un KNAB ir aizdomas, ka deputāts Adamovičs nav dzīvojis mājoklī, kuru norādījis kā savu apmešanās vietu Rīgā un par kuru saņēmis kompensācijas. Atliek vienīgi minēt, kāds šajā gadījumā ir dzīvošanas vai nedzīvošanas mājoklī kritērijs, kas atstāj vietu ražīgām juristu diskusijām.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru