Degsmi nevar nokopēt

- 24.Septembris, 2019
Viedokļi
Laikrakstā

Jā, labu uzņēmējdarbības ideju var nošpikot, tā attiecīgajā sfērā palielinot konkurenci, bet labā idejā ieguldīto degsmi gan nekad nevar nokopēt 1:1, jo tā ir tikai tava degsme, tava uzdrīkstēšanās un izdoma, tavs zīmols. Tādu pārliecību šovasar dzirdēju vienā no 26 mūsu reģiona «Vidzemes stāstiem». Tas, kā zināms, ir 26 novadu aktīvāko uzņēmēju un viņu uzņēmumu apbalvošanas pasākums, kuru astoto gadu ar izdomu organizē Vidzemes plānošanas reģions.

Arī šoreiz godināmo «Vidzemes stāstu» laureātu pulkā bija ne mazums lauksaimnieku, uzņēmēju, mājražotāju un amatnieku, kuru degsme savu ideju realizācijā tiešām ir apbrīnas vērta.

Lūk, Alūksnes novada grafiskā dizaina uzņēmums «STICK WITH US» un tā izveidotāja dizainere Nadīna Dubare pēc internetveikala klientu pieprasījuma izstrādā grafisko dizainu, publicitātes materiālu dizainu, izgatavo reklāmas veikalu skatlogiem un rada zīmolus uzņēmumiem. Tāpat gados jaunā dizainere nodarbojas ar kreklu apdruku un piedāvā īpaša dizaina atstarojošas velosipēdu uzlīmes. Ikviens velosipēds var pārtapt par neatkārtojamu mākslas darbu.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru