Dāvis Krasts – jaunietis, kurš daudz nerunā, bet dara!

- 8.Jūnijs, 2022
Izglītība
Laikrakstā

Pēc nepilnām divām nedēļām skolās 12. klašu izlaidums, skolēniem aiz muguras jau lielākā daļa eksāmenu, un pavisam drīz skolas kolektīvam 12. klašu jaunieši būs jāpalaiž lielajā dzīvē. 

Par dažiem skolotāji ir pilnīgi droši – viņi nepazudīs! Viens no tiem ir Dāvis Krasts, jaunietis ar sasniegumiem daudzos mācību priekšmetos ne tikai skolas un Valmieras mērogā, bet arī novadā un valstī. Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzijas (VPVĢ) Karoga svētkos starp olimpiāžu laureātiem viņš bija jaunietis, kuram ir visvairāk godalgoto vietu un kurš atrodas zvaigžņu ranga pašā virsotnē.

Dāvis nemīl daudz runāt un nevēlas būt uzmanības lokā, bet viņam nav problēmu arī uzstāties klases un skolas priekšnesumos. Dāvis vienmēr ir pieklājīgs, viņam piemīt empātijas spējas un humora izjūta. Jaunieti  precīzi un lakoniski raksturo viņa klases audzinātāja Sandra Krūze: «Tā nav tikai veiksme! Dāvis ir puisis, kurš nerunā, bet dara! Laika plānošana – perfekta. Arī jaunieša personība neatstāj vienaldzīgu: vienkāršība kombinācijā ar inteliģenci. Nevaru iedomāties, ka viņš kritizētu kāda skolotāja darbu vai metodes, kaut sen daudzus no mums pāraudzis!»

Par Dāvi ļoti atzinīgus vārdus saka arī viņa matemātikas skolotāja Ilze Melne: «Dāvis ir mūsu lepnums. Šādos brīžos prieks būt skolotājam, kad redzi, kā viņš sešu gadu garumā pilnveidojies un tagad nes godu un slavu savai skolai.»

DĀVIS KRASTS. Autores foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru