Darot kopā, var izdarīt vairāk labu darbu!

- 9.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Vienpadsmito gadu labdarības organizācija Palīdzēsim.lv organizē akciju «Labo darbu nedēļa», lai pievērstu uzmanību mazāk aizsargātajiem līdzcilvēkiem un dzīvniekiem.

Šogad labos darbus cilvēki aicināti veikt visu šo nedēļu no 7. līdz 13. oktobrim. Ar šo akciju organizācija mudina cilvēkus aizdomāties, ka palīdzība ne vienmēr prasa lielus finansiālus ieguldījumus, bet var vairot palīdzēšanas kultūru Latvijā. Akcijas dziļākā jēga un būtība ir mudināt cilvēkus darīt labas lietas ne tikai Ziemassvētkos vai «Labo darbu nedēļā», bet arī ikdienā. Vairākas organizācijas arī mūsu pusē īpaši aizdomājas un iesaistās akcijā. Savu labo nodomu var reģistrēt labodarbunedela.palidzesim.lv. Latvijas karte iekrāsojas aplīšiem, pildās darbiņiem – ieplānotajiem un jau paveiktajiem, tomēr ne visi labie darbi tiek ievietoti tīmekļvietnē.

Valmieras Jaunatnes centra «Vinda» šūšanas un modelēšanas studijas «Fantāzija» dalībnieces ar pedagoģes Zintas Irbes palīdzību darināja cepures un mājas zeķes, ko skolēni dāvināja Valmieras pansionāta iemītniekiem. Kundzēm bērni un jaunieši pagājušajā nedēļā uzdāvināja zeķes, kas rudens un ziemas drēgnajos vakaros rūpēsies par kāju siltumu. Tās tika darinātas no lietotu džemperu piedurknēm, iešujot pēdiņas, savukārt kungiem – cepures, lai, dodoties pastaigās, nesaltu ausis.

LABAIS VAIRO LABO! Šūšanas un modelēšanas studijas «Fantāzija» dalībnieces dāvā pašu sašūtās zeķes ilggadējai mūzikas skolotājai Gaidai Ungurei. Jāņa Līgata foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru