Darbi Mālu ielā: plānoti un neplānoti

- 23.Oktobris, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Valmierā patlaban pa vienam nopietnam ielu rekonstrukcijas objektam katrā Gaujas krastā. Pārgaujā tas ir vesels ielu komplekss privātmāju kvartālā, sākot ar Teodora Ūdera ielu, te strādā gandrīz vai mājinieki, jo uzņēmumam Limbažu ceļi jau ilgus gadus sava asfaltbetona ražotne Valmierā, kas ļauj piedāvāt konkurētspējīgu cenu iepirkumos, kur projekts jārealizē līdz pat asfaltētai brauktuvei.

Arī strādātāju vidū daudzi valmierieši. Labajā krastā šobrīd nopietnākie darbi visā ielas platumā notiek Mālu ielā – posmā no Matīšu šosejas līdz pat rotācijas aplim uz Limbažu ielas. Te ģenerāluzņēmējs ir Rīgas firma SIA Asfaltbūve, kas specializējusies ceļu un tiltu būvē, remontā un uzturēšanā un kas šajā Mālu ielas rekonstrukcijas objektā arī veic lielāko daļu darbu, vien ielas apgaismojuma kabeļu rakšanā palīgos pieaicināti cēsnieki – firma Farads. 

Pašvaldībā savulaik solīja, ka darbi šajā Mālu ielas posmā tiks uzsākti jau augusta sākumā, taču reāli rīdziniekiem starts Valmierā sanāca vien augusta beigās. Liesma darbu laikā vairākas reizes pabijusi šajā objektā, detalizēti iepazīstoties ar situāciju, bet trešdien uzzināja pašu svaigāko informāciju tieši no darbu veicējiem.

DĪKĀ NESĒŽ! Asfaltbūves brigāde aizņemta darbā – vīri iesaiņo ģeotekstilā lietus ūdens kanalizācijas maģistrāles kontrolakas uzgali un kontrolē ierakuma augstuma atzīmes, mazais bobkats palēnām ber ciet cauruļvada tranšeju, bet ekskavators metru pa metram rok nost veco Mālu ielas virskārtu. 


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru