Darba pieredze ZAAO vasarā

- 5.Septembris, 2023
Pilsētās un novados
Laikrakstā

SIA ZAAO sadarbībā ar Nodarbinātības valsts aģentūru jūlijā un augustā pieciem jauniešiem no Vidzemes reģiona sniedza iespēju iegūt praktisku darba pieredzi.

Lai veicinātu skolēnu īslaicīgu nodarbinātību vasaras brīvlaikā valsts līdzfinansētās darba vietās, nodrošinot skolēniem iespēju iegūt prasmes, iemaņas un pieredzi, ZAAO šogad pirmo reizi iesaistījās Nodarbinātības valsts aģentūras pasākumā Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs.

Kopumā uz ZAAO piedāvātajām vakancēm – gadījuma darbu strādnieks un lietvedis – tika saņemti piecu skolēnu pieteikumi, visi tika apstiprināti un pieņemti uzņēmuma darba kolektīvā. Gan jūlijā, gan augustā poligonā Daibe palīdzīgu roku ikdienas teritorijas uzkopšanā un citos darbos sniedza divi jaunieši, bet Valmieras birojā, palīdzot lietvedības un personāla jautājumos, pieredzi guva Valmieras tehnikuma audzēkne Rūta Karlīna Bakaisa. kas par savu vasaras uzņēmumā nostrādāto laiku teica pastāstīja: – Vasaras darbs bija kā lielisks ieskats perfektai darba vietai – rūpes par katru darbinieku, kompetences, moderna darba vide, pilnveides iespējas, laipna attieksme citam pret citu. Šis bija kā jauns pieredzes ceļojums ar plašu zināšanu bagāžu nākotnei. Tas iedeva man ne tikai zināšanas profesionālajā jomā, bet arī sevis pilnveidošanā un pašizaugsmē. Ar lepnumu varu teikt, ka esmu bijusi daļa no ZAAO. Paldies manai darba vadītājai Lienei par manas pieredzes bagātināšanu un pārējai komandai par manu organisko iederēšanos komandā.»

Liene Melbārde, ZAAO Personāla daļas vadītāja, skaidro: – Iesaistīšanās Nodarbinātības valsts aģentūras pasākumā ir iespēja ne tikai palīdzēt gūt pieredzi, prasmes nākotnes darbos, bet arī iespēja piesaistīt speciālistus. Ņemot vērā nozares specifiku, nevaram nodrošināt vasaras darbu lielam skaitam jauniešu, bet priecājamies par iespēju piesaistīt tos noteiktiem darbiem, lai vasarā, kad tradicionāli ir atvaļinājumu laiks, darbi neiekavētos. Uzņēmumā kopumā tiek nodarbināti vairāki desmiti dažādu profesiju pārstāvji un, uzņēmumam attīstoties, būs nepieciešami jauni speciālisti. Ļoti ceram, ka iegūtā pieredze jauniešiem noderēs jaunajā mācību gadā un būs kā palīgs nākotnes darba vietas izvēlē, kas varētu būt arī pie mums!»

Uzņēmums pateicas Nodarbinātības valsts aģentūras filiālēm Valmierā un Cēsīs, ar kurām kopā izdeviess sniegt iespēju jauniešu nodarbinātībai vasarā. Paldies arī jauniešiem par sniegto pieredzi uzņēmumam, palīdzot paskatīties uz ikdienas darba procesiem no cita skatpunkta.

JAUNA PIEREDZE. To šovasar ZAAO birojā guvusi Valmieras tehnikuma audzēkne Rūta Karlīna Bakaisa. Foto no ZAAO arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru