„Danku karalis” Dārgais pievienojas „BK Valmiera”

- 6.Augusts, 2013
Sports
Portālā

„BK Valmiera” turpina sastāva komplektāciju 2013./2014.gada sezonai un ir panākusi vienošanos ar vadošo Latvijas „slam dunk” meistaru un vienu no pēdējo sezonu „Latvijas Universitātes” līderiem, 198cm garo uzbrucēju Kristapu Dārgo. Dārgais pagājušajā sezonā Latvijas Basketbola līgā 31 vienā spēlē vidēji 27 minūtēs guva 12,7 punktus, izcīnīja 8 atlēkušās bumbas (3.labākais rādītājs līgā) un atdeva 1,7 rezultatīvās piespēlēs. Jāatzīmē, ka Dārgais ir pēdējo trīs sezonu LBL „Slam Dunk” konkursu uzvarētājs.

„BK Valmiera” ģenerālmenedžeris Mārtiņš Bērziņš: “Kristaps Dārgais īpašus komentārus neprasa – manuprāt, viņš ir pēdējo divu sezonu atraktīvākais spēlētājs LBL, īsts cīnītājs un enerģijas spēlētājs. Kristaps spēlēs gan 3., gan 4.numura pozīcijā, lai arī pēc parametriem vairāk atbilst 3.numuram – strādāsim, lai Kristaps progresētu tieši kā vieglais uzbrucējs. Protams, ir patīkami, ka savu profesionāļa karjeru Kristaps sāk tieši „BK Valmiera” un ļoti ceru, ka viņš spēs gaidāmajā sezonā iepriecināt mūsu līdzjutējus ar īpaši skatāmu spēli!”

Jāpiebilst, ka vakar komanda galvenā trenera Vara Krūmiņa vadībā, uzsāka gatavošanos jaunajai 2013./2014.gada sezonai. Pašreizējais komandas sastāvs: Raimonds Gabrāns, Jānis Kaufmanis, Edmunds Elksnis, Sandis Amoliņš, Jānis Engers, Māris Ziediņš, Kristaps Dārgais, Elvis Saulītis, Viktors Iļjins un Zintis Plivda.

Komentāri
Pievienot komentāru