Dāmu turnīrā dominē "Rubenes" florbolistes

13.Aprīlis, 2021

Sestdien ELVI florbola līgas sievietēm līdere Rubene viesojās Rīgā pie turnīra pastarītes NND/RJTC. Titulētās kocēnietes svinēja panākumu ar graujošu rezultātu – 21:0, pa septiņiem rezultativitātes punktiem sakrāja Simona Grāpēna un Laura Gaugere.

Komandām Rubene un NND/RJTC šī bija otrā tikšanās reize. Pirmajā, kas pirms vairāk nekā pieciem mēnešiem norisinājās Kocēnu sporta namā, laukuma saimnieces sakāva rīdzinieces ar 14:0. Arī atbildes spēlē jau no pirmajām tās minūtēm Kocēnu komanda pieteica savas pretenzijas uz uzvaru – 2. minūtē vārtus guva Danute Tinkuse (1:0), bet 3. minūtē – Samanta Bērziņa (2:0). Līdz pirmā perioda beigām Rubene paspēja gūt astoņus bezatbildes vārtus – 8:0. Otrās trešdaļas laikā viešņas iemeta vēl septiņus golus, panākot 15:0. 50. minūtē, kad rezultāts bija jau 18:0, par bīstamu spēli uz piecām minūtēm tika noraidīta kocēniete Danute Tinkuse.

LAURA GAUGERE (Nr. 55) uzbrukumā, ar gūtajiem 19 vārtiem un 24 piespēlēm viņa ir turnīra rezultatīvākā uzbrucēja. Foto no floorball.lv