Dalībai atbalsta programmā „Skolas auglis” pieteikušās 597 skolas

- 4.Oktobris, 2010
Veselība un labklājība
Portālā

Lauku atbalsta dienests (LAD) informē, ka programmā „Atbalsts augļu un dārzeņu piegādei skolēniem vispārējās izglītības iestādēs” jeb „Skolas auglis”, līdz 2010.gada 15.septembrim iesniegumi saņemti no 597 mācību iestādēm kopā piesakot 89 240 skolēnus jeb 79% no Latvijas izglītības iestāžu 1.- 6.klašu audzēkņiem.

Minētās programmas ietvaros skolēni no 2011.gada 6.janvāra aptuveni 2 mēnešu garumā katru mācību dienu saņems svaigus augļus vai dārzeņus.

Lai to nodrošinātu, skolām vai to ēdināšanas uzņēmumiem līdz decembrim ir jāvienojas par augļu vai dārzeņu piegādēm ar kādu no integrēto augļu/dārzeņu audzētājiem, kuri reģistrēti Lauksaimniecības produktu integrētās audzēšanas reģistrā.

Sīkāka informācija pieejama LAD mājas lapā www.lad.gov.lv ES atbalsta sadaļā Tirgus veicināšanas pasākumi. Informācija par integrēto augļu/dārzeņu audzētājiem ir atrodama Valsts augu aizsardzības dienesta mājas lapā www.vaad.gov.lv Reģistru un sarakstu sadaļā Augu aizsardzība, Lauksaimniecības produktu integrētās audzēšanas reģistrs.

Komentāri
Pievienot komentāru