Dabas aizsardzības pārvaldi vadīs Juris Jātnieks

- 21.Aprīlis, 2017
Tūrisms un daba
Laikrakstā

Kopš 20. aprīļa Dabas aizsardzības pārvaldei (DAP) atkal ir ģenerāldirektors. Par to konkursa kārtībā kļuvis diplomēts biologs Juris Jātnieks, kuram ir vairāk nekā 20 gadu pieredze dažādos posteņos valsts pārvaldē. To starpā viņš jau ir strādājis DAP — no 2010. līdz 2011. gadam par Teiču dabas rezervāta direktoru un no 2012. līdz 2013. gadam par DAP ģenerāldirektora vietnieku. J. Jātnieks kopš 2013. gada 1. janvāra vadīja arī Eiropas Savienības LIFE NATURA programmas projektu.

Pirms J. Jātnieka DAP vadīja Sandra Bērziņa, kura darba attiecības pēc pašas iniciatīvas personisku apsvērumu dēļ pārtrauca šī gada 27. janvārī.

Stājoties DAP ģenerāldirektora amatā, J. Jātnieks tikās ar vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministru Kaspars Gerhardu un iepazīstināja viņu ar savām iecerēm DAP darba pilnveidošanai. Par prioritāti J. Jātnieks izvirza iestādes funkciju optimizēšanu, izvērtējot un samazinot administratīvās procedūras, lai vairāk resursu veltītu īpaši aizsargājamo dabas teritoriju apsaimniekošanai.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru