CSDD: svarīgi jaunumi – gan vietējie, gan valsts mērogā

- 7.Februāris, 2024
Rūcamlapa
Laikrakstā

CSDD pakalpojumus ikdienā nodrošina darbinieki, reti kuram klientam sanāk vajadzība kontaktēties ar vietējā klientu apkalpošanas centra vadību. Iespējams, daudzi tāpēc nemaz nezina, ka nu jau kopš pērnā gada rudens CSDD Valmieras apkalpošanas centra vadītāja kabinetā kungu nomainījusi dāma. Viņa – šobrīd jau CSDD ne vairs tikai Valmieras klientu apkalpošanas centra, bet arī CSDD Valmieras reģiona vadītāja LAURA TALCE – pirmoreiz uz garāku sarunu Liesmā, tāpēc visu pēc kārtas...

Sieviete šajā, manuprāt, vairāk tomēr vīrišķīgajā nozarē un vēl vadošā amatā – tas skan lepni. Pastāstiet dažos vārdos par savu līdzšinējo karjeru.

Tajā posmā, kas saistīts ar CSDD, es uzsāku darbu Limbažos klientu apkalpošanas centrā 2012. gadā. Savā ceļā esmu izgājusi visus līmeņus. Sāku kā reģistrators – māceklis, tad jau attiecīgi ieguvu reģistrācijas kategorijas līdz augstākajai. Pēc tam sāku aizvietot Limbažu CSDD klientu apkalpošanas centra vadītāju, un tad jau mani apstiprināja arī vadītāja amatā. Divus gadus šo pienākumu veicu. Līdz ar to man ir pieredze un saprašana par to, kā jūtas pats darbinieks savā līmenī. Strādājot kopā un arī aizvietojot vadītāju prombūtnes laikā Limbažos, man jau nācies saskarties ar pieredzi un nepieciešamību, kas tad ir vajadzīgs, lai būtu šis modelis, kuru mēs katrā klientu apkalpošanas centrā cenšamies ieviest. Lai klientam, kurš pie mums ierodas, būtu šis vienotais pakalpojumu saņemšanas princips. Lai to veiksmīgi nodrošinātu, ir darbs ar darbiniekiem un sapratne, kā mums visiem kopā jāstrādā. Mans uzskats kā vadītājai – lai darbojas princips, ka darbinieks var sarunāties ar vadību, ka viņš tiek uzklausīts, var izteikt arī savus priekšlikumus un ka mēs risinājumu rodam kopīgi. Lai mūsu darbošanās kopā ir ar savstarpēju uzticēšanos un atklātību, lai nav tā, ka vadītājs tikai uzdod un darbinieks tikai izpilda.

Ja drīkst jautāt par vēl senākām lietām – kāda ir jūsu izglītība un darba pieredze vēl pirms nokļūšanas CSDD?

Esmu pabeigusi Latvijas Lauksaimniecības universitāti specialitātē grāmatvedība un finanses. Savā iepriekšējā darba vietā man jau bija saistība ar Valmieru, strādāju Valsts ieņēmumu dienesta Vidzemes reģiona personāla daļā. Darbs ar cilvēkiem man patīk!

LAURA TALCE.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru