Citādie Rūjienas saldējuma svētki

- 4.Jūnijs, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

No neatminamiem laikiem tā iegājies, ka ikdienā klusi darbīgā Rūjiena, kas ar savu rāmumu svešiniekam vai paviršam caurbraucējam no stresainās lielpilsētas varētu šķist par daudz miegaina, sestdienās, īpaši vasarās, pārtop par ļoti dzīvīgu Ziemeļvidzemes tirdzniecības centru, līdzīgu tam, kādu to apraksta simt gadus senās avīzēs.

Tirgū pulcējas pircēji un pārdevēji, pilsētas veikalos iekšā ārā šaujas ne tikai novada ļaudis, bet arī liels skaits igauņu. Zirgu pajūgus aizstājušas automašīnas, kas glītās rindās piepildījušas visus brīvos laukumus. Katram savas iešanas un darīšanas. Sevišķi jau tagad, kad bijām vīrusa ierobežojošo noteikumu apturēti un atkal tikuši pie brīvākas rīcības, ar īpašu labpatiku izbaudījām ierastās kārtības atgriešanos.

Tāda bija arī pagājusī sestdiena. Parastajai rosībai ar lielu pārcentību pievienojās arī stiprs vējš, raudams nost ābeļziedus un izdauzīdamies, purinot matus, kleitas, tirgus nojumes un atnesdams līdz pašai Rūjienai Eriņu mototrases sacensību motoru skaņas.

UZDEVUMS IZPILDĪTS! Balvā – Rūjienas saldējums. I. Dukures foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru