Cilvēki kļūst zinošāki

- 1.Novembris, 2018
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Atzīmējot Pasaules Insulta dienu, Vidzemes slimnīcas poliklīnikas reģistratūras telpās notika izglītojošs pasākums «Saki insultam – NĒ!».

RINDAS, lai izmērītu asinsspiedienu, noteiktu cukura līmeni asinīs. Daudzi valmierieši pirmdien apmeklēja Vidzemes slimnīcā organizēto bezmaksas izglītojošo pasākumu. Ārijas Romanovskas foto

Pasākuma laikā apmeklētājus sagaidīja Vidzemes slimnīcas neiroloģijas nodaļas insulta vienības speciālisti un piedāvāja bez maksas noteikt un izmērīt svarīgākos sirds asinsvadu sistēmas saslimšanas riska faktorus – svaru, asinsspiedienu, cukura līmeni – un aprunājās, kā vajadzētu rīkoties akūta insulta gadījumos.

«Mēs varam arvien vairāk palīdzēt pacientiem, kas pie mums slimnīcā nonāk pirmajās četrās stundās pēc akūta insulta gadījuma. Tas nozīmē, ka mēs varam labi ārstēt, jo šajā gadījumā laikam ir izšķiroša nozīme,» sacīja Vidzemes slimnīcas neiroloģijas nodaļas virsārste Ligita Belasova un norādīja, ka pacientiem labi iespējams palīdzēt tamdēļ, ka iedzīvotāji vairāk interesējas par veselības jautājumiem un arī insulta simptomus prot ātrāk atpazīt.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru