Ciemos pie Mazsalacas ugunsdzēsējiem

- 19.Maijs, 2022
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Atzīmējot Ugunsdzēsēju un glābēju dienu un Ugunsdzēsības Latvijā 157. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) 17. maijā rīkoja Atvērto durvju dienu visās VUGD daļās un posteņos.

Atvērto durvju dienas ietvaros 17. maijā no plkst. 9.00 līdz 19.00 VUGD aicināja ikvienu interesentu iet ciemos pie ugunsdzēsējiem glābējiem visā Latvijā. Arī Valmieras novadā durvis vaļā vēra VUGD Valmieras daļa, kā arī Rūjienas, Mazsalacas un Strenču postenis. Šajā dienā mazos un lielos apmeklētājus ugunsdzēsēji glābēji iepazīstināja ar ugunsdzēsēju glābēju ikdienu, izrādīja ugunsdzēsēju depo un parādīja VUGD tehniku, kā arī ļāva izmēģināt un pielaikot ugunsdzēsēju glābēju aizsargtērpu. Protams, arī atgādināja par ugunsdrošību.

Arī mēs viesojāmies VUGD Vidzemes reģiona brigādes Mazsalacas postenī. Tur mūs sagaidīja ugunsdzēsēji glābēji Valerijs Vasiļjevs un Guntis Šoks. Pie viņiem jau bija viesojušies bērni no Mazsalacas pirmsskolas izglītības iestādes «Dārziņš», kas sveikuši vīrus Ugunsdzēsēju un glābēju dienā. Bijušas trīs grupiņas – «Ezīši», «Bitītes» un «Mārītes».

UGUNSDZĒSĒJI GLĀBĒJI VALERIJS VASIĻJEVS (no kreisās) un Guntis ŠOKS. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru