Cempu un Paula Valdena ielās rit pēdējie būvdarbi

11.Augusts, 2017
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Lai nodrošinātu ielu kvalitatīvu infrastruktūru Valmieras uzņēmumiem, kā arī visiem satiksmes dalībniekiem, tika uzsākta un pašlaik noslēgumam tuvojas Cempu ielas un Paula Valdena ielas pārbūve, ziņo Valmieras pašvaldība.

Paula Valdena ielas (virzienā uz Cempu ielu) kreisajā pusē ir nogāze. Pirms pārbūves lietus ūdens regulāri krājās uz brauktuves, tāpēc pārbūves laikā gar ielas malu tika izveidota drenāžas sistēma. Savukārt, lai nepieļautu turpmāku augsnes eroziju, gar Paula Valdena ielu pašlaik tiek izbūvēta akmens gabionu siena un ieklātas ģeotekstila plāksnes.

Gan Paula Valdena, gan Cempu ielā uz brauktuvēm un gājēju – velosipēdistu ceļiem tiek klātas satiksmes organizēšanas līnijas un izvietotas ceļa zīmes, kā arī tuvākajā laikā tiks veikta ielu nobrauktuvju asfaltēšana.

Atbilstoši iepirkuma rezultātiem galvenais abu ielu būvuzņēmējs ir SIA «Limbažu ceļi». Ielu pārbūve tiek īstenota projektā «Uzņēmējdarbības attīstību veicinošas satiksmes infrastruktūras un inženierkomunikācijas pārbūve Cempu un Paula Valdena ielu industriālo teritoriju attīstībai». Projekta kopējās izmaksas plānotas 3707715,75 eiro, tajā skaitā ERAF finansējums — 3060945,77 eiro.

PAULA VALDENA ielā. Publicitātes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru