Celtnieki pastrādājuši godam!

- 29.Novembris, 2023
Valmierietis
Laikrakstā

Pirmdien Liesma bija raudzīt, kā no ārpuses izskatās ar kvalitatīvu izpildījumu pazīstamās pašmāju būvfirmas R.K.C.F. Renesanse veikums – kokā veidotā daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra ēka.

Nu jau aiz pansionāta Valmiera mūra nama pagalmā redzami ievērojami tumši pelēki apjomi ar logiem gatavu ķiršu krāsas rāmjos. Vizuāli simpātisks skats, kas šo ēku ar adresi Rīgas ielā 53A noteikti neatstās bez ievērības tradicionālā Latvijas būvnieku ikgadējā konkursa Gada būve žūriju kādā no šai koka būvei atbilstošām nominācijām. 

Lūk, dažas tehnoloģiskas nianses no šī SIA Baltex Group arhitektes Dzintras Cīrules radītā būvprojekta. 

Daudzfunkcionālā sociālo pakalpojumu centra ēka būvēta, izmantojot masīvkoka krusteniski līmētus koka paneļus CLT ar izolāciju koka karkasā. Šajos līmētā koka paneļos jau bija iestrādātas atveres elektrības kabeļiem, rozetēm un citām komunikācijām, kas darbu izpildes procesā būtiski atviegloja celtnieku darbu un paātrināja būvdarbus. Ēkas gaiteņos ir piekārtie koka redeļu griesti. Arī iekšējā telpu apdarē izmantoti kokmateriāli, bet ēkas jumta segumam – skārds.

ŠODIEN. Tā pati vieta tagad. Tumši pelēkās ieejas fasādes koka sienas ar ķiršu sarkano logu un durvju rāmjos lieliski sader kopā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru