Celiņi gājējiem Rencēnos un Valmiermuižā

22.Oktobris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Šur tur novadā jau noslēgušies, bet šur tur vēl turpinās dažādi labiekārtošanas darbi. Par tiem Burtniekam sīkāk pastāstīja novada pašvaldības izpilddirektors Mārtiņš Kļaviņš:

«Par gājēju un velosipēdistu celiņu, kas patlaban top posmā no Birzītes ielas Valmiermuižā uz rotācijas apli un tālāk uz Avotiem, ir tāds sens novada parādiņš šai vietējai telpai un arī tam celiņam, kas tur jau ir. Jo faktiski tas ir pēdējais savienojošais posms. Šobrīd, braucot no Avotu puses, iespējams tikt vien līdz Valmieras apvedceļam, kur arī viss izbeidzas. Ja vēl lielajā projektā iesaistīta Eiropas nauda, bet celiņš vienkārši izbeidzas kaut kur tupikā, tad par to pat varētu pasmieties, taču šī savstarpējā sasaiste tur ir ļoti vajadzīga! Jo šajā pusē, īpaši jau vasarā, ir gana daudz igauņu, kuri parasti pusdieno bistro Valdeko, taču daļa no viņiem noteikti gribētu arī aiziet līdz Valmiermuižai, kur klētī pieejama ne vairs ātrā ēdināšana, bet kaut kas īsteniem gardēžiem. Kamēr patlaban būvējamā celiņa vēl nebija, katru gadu Attīstības nodaļā paredzējām naudu dažādu tūrisma informācijas stendu izveidošanai Valmiermuižā, tagad, kad celiņš būs gatavs, visus šos plakātus varēs uzstādīt. Šo objektu būvē uzņēmums Limbažu ceļi.

VĒL TOP. Jauno gājēju un velosipēdistu celiņu no Birzītes ielas Valmiermuižā virzienā uz Avotiem būvē firma Limbažu ceļi.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru