Ceļā uz jauniem atklājumiem

- 25.Augusts, 2021
Valmierietis
Laikrakstā

LINDA BROKA studē Vidzemes Augstskolā, studiju programmā «Komunikācija un sabiedriskās attiecības» trešajā kursā. Papildus studijām viņa ir arī Vidzemes Augstskolas studentu apvienības Vides virziena vadītāja. Aicinājām meiteni uz sarunu par to, kā viņa gatavojas jaunajam studiju gada cēlienam. 

Atskats uz aizvadīto mācību gadu

Pagājušais mācību gads ir bijis viens no aktīvākajiem gadiem. Studijas septembrī uzsākām klātienē, taču rudens noslēgumā atgriezāmies attālinātajā režīmā. Lai pilnvērtīgi izmantotu attālināto studiju priekšrocības, es nolēmu laiku maksimāli veltīt sevis pilnveidošanai un jaunu prasmju apgūšanai. 

Semestra sākumā studiju biedri pierunāja kandidēt uz Vides virziena vadītājas amatu ViA Studentu apvienībā, kam arī piekritu un ieguvu šo pozīciju. Ar valdes kolēģiem aktīvi darbojāmies un centāmies šajā attālinātajā studiju laikā radīt tādus apstākļus, kas neradītu mazuma piegaršu. Atbilstoši apstākļiem noorganizējām visus studentu iecienītākos pasākumus, Cukurballi (ļoti superīgs pasākums mums sanāca!), Grandu Cīņas, ViAktorīnas, «Smart Lunch» lekcijas un citus pasākumus.

Paralēli šiem pienākumiem, darbam, praksei un studijām paspēju apmeklēt dažādus attālinātos seminārus un ārzemju lekcijas, kā arī četru mēnešu garumā biju viena no projekta DEMOLA Latvija dalībniecēm, kas bija ļoti interesanta, intensīva un ieguvumiem bagāta pieredze (DEMOLA Latvia ir starptautiska inovāciju izaicinājumu platforma, kas apvieno studentus un valsts/pasaules vadošos zīmolus — E.G.).

LINDA BROKA, foto no personīgā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru