Ceļā uz izvirzīto mērķi

- 8.Janvāris, 2021
Sports
Laikrakstā

Tēta iniciatīvas vadīts, BMX sportista gaitas trīs gadu un deviņu mēnešu vecumā uzsācis klubā Rīgas Favorīts, tomēr kopš pirmās Mārupes BMX kluba pastāvēšanas dienas cīnījies zem Mārupes krāsām. «Pirmajās sacensībās pats trasi pieveikt nespēju, tādēļ tētis skrēja līdzi un uzstūma šķēršļos, ar kuriem nespēju vēl tikt galā» – tā stāsta EDVARDS EMĪLS LIBERTS, Valmieras AKSSC sportists un 2020. gada Latvijas čempions BMX riteņbraukšanā Junioru klasē. 

Kādi tavi iepriekšējie sasniegumi, tavuprāt, ir bijuši  priekšnoteikums iekļūšanai AKSSC sastāvā?

Pirms nokļuvu Valmierā, biju izcīnījis 2016. gada Eiropas čempionātā astoto vietu, vietu Latvijas jaunatnes izlasē, kā arī vairākus Latvijas čempiona titulus. Tikt iekļautam šajā sastāvā bija nozīmīgi man pašam – šī bija tā vieta, kur vēlējos nonākt un trenēties. 

Kas ir tava motivācija? Ikdienas treniņprocesā un dzīvē dzinulis vienmēr ir bijis uzstādītais mērķis. Tā ir motivācija, kas kādā grūtākā un smagākā brīdī palīdz pārvarēt sevi, lai nonāktu tur, kur esi iecerējis.

Kas palīdzēja ceļā uz nopietnu sportista karjeru?

Noteikti svarīgākais faktors – ģimene, jo jau no pirmās dienas viņi ir bijuši blakus un vienmēr atbalstījuši.

Pastāsti par savu ikdienu, treniņiem. 

Ikdienas treniņu grupā esam 3 – 4 cilvēki. Trenējos pie Mika Puķīša. Esam maza grupa, bet visi ar vienu mērķi, kas palīdz attīstīties un pilnveidoties. Kopā trenējoties, spējam cits citu pastumt uz priekšu. Treniņu skaits atšķiras atkarībā no perioda – sagatavošanās un sezonas laikā parasti ir 8 – 12 treniņi nedēļā, kad nav sezona, tad parasti 6 – 8 treniņi nedēļā.

EDVARDS EMĪLS LIBERTS, lidinoties mākoņos... (BMX kluba Mārupe foto)


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru