Ceļā sastaptie

- 16.Marts, 2018
Kultūra un izklaide
Laikrakstā

Vislatvijas vakara vadītāju festivāls jau septiņpadsmito reizi priecēja kuplu skaitu apmeklētāju Burtnieku novada Valmieras pagasta kultūras namā

Šīgada tēma — ceļā. Jo visi piedzīvojumi taču notiek ceļa laikā, nevis galamērķī. Ceļš mēdz būt grūts, garš, skaists vai visvisāds. Šogad ceļā devās septiņi vakara vadītāji. Ainārs Ašaks pasākumu iesāka kā dziedošais gids. Pirmajam vienmēr grūti, tomēr tas neliedza Aināram izcīnīt godpilno 2. vietu skatītāju vērtējumā un iegūt Agroservisa balvu. Otrā uzstājās Inita Miglava ar Ķirša kundzes tēlu no Sīpoliņa piedzīvojumiem. Ivita Goldberga parādīja, kas ir Klauns dzīves ceļā, un praktiski bez vārdiem izklaidēja publiku. Un pirmo daļu noslēdza Inga Stilve ar Lauri Jančevski, kuri šogad kopā startēja pirmo reizi, taču tas neliedza abiem pārliecinoši uzvarēt konkursā. Abi Vecie (saģērbušies par pensionāru pāri) ar kustībām skaidroja tautai savu tēmu Ceļā uz simtgadi.

Pēc starpbrīža uzstājās Zigmunds Freibergs (kurš bija uzvarējis iepriekšējos divos vakara vadītāju festivālos) ar Sprīdīša un Indiana Jones programmu, ietērpa gandrīz pusi viesu dažādos tēlos un izveda viesus Sprīdīša ceļā ar Indiana Jones piesitienu. Gundega Šmite  piedalījās ar tūrisma instruktora programmu, viesi tika pamatīgi noinstruēti, ko un kā darīt ceļā. Beidzamā dalībniece Lidija Terlanova parādīja ceļā sastopamus pasaku tēlus.

Protams, viss pasākums neizpalika bez speciāli sagatavotiem starpnumuriem. JDK Sadancis tautu priecēja ar Prūšiem un Čigānu deju, Solis parādīja Dullo Ullu, Jaunās karsējas (vad. Adelīna Priedniece) aizveda skatītājus uz Elli (AC/DC). Skatītājus kārtējo reizi šokēja burvju mākslinieks Voldemārs. Un pasākumam sulīgu performanci parādīja Akorddance ar tūristiem.

Bet visu vakaru kopā savilka un vadīja Trīne ar Modri, kuri abi dzinās pakaļ Līgai. (Modris bija gan policists, gan bagātais krievs, gan ceļa būvētājs un tūrists.)

Arī medus un tējas tirgotāji bija, kā jau ierasts, ceļa nomalē (mazajā zālē), un muzikanti pratās uzspēlēt, kamēr viesi ierodas, savukārt ballē publika lustējās kopā ar Zeļļiem.

TRĪNE un MODRIS meklē Līgu. Roberta Āboltiņa foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru