Būtiski lēmumi par ZAAO attīstību

- 21.Maijs, 2024
Uzņemējdarbība
Laikrakstā

SIA ZAAO 2024. gada kārtējā dalībnieku sapulcē, kas 10. maijā notika Dabas un tehnoloģiju parkā URDA, tika apstiprināti nozīmīgi lēmumi, kas ietekmēs uzņēmuma nākotnes darbību. Tā būs uzņēmuma reorganizācija. Tāpat tika apstiprināta uzņēmuma 2023. gada peļņas sadale.

Dalībnieki apstiprināja SIA ZAAO un SIA AP Kaudzītes reorganizāciju, kurā ZAAO kļūst par iegūstošo sabiedrību. Šīs apvienošanās mērķis ir optimizēt atkritumu apsaimniekošanas procesus un paplašināt uzņēmuma darbības efektivitāti Vidzemē. Pēc apvienošanās SIA ZAAO kapitāldaļu īpašnieku skaits palielināsies no 8 līdz 11 pašvaldībām, jo līdzšinējam īpašnieku pulkam pievienosies Alūksnes, Gulbenes un Madonas novadu pašvaldības.

Tāpat tika apstiprināta uzņēmuma 2023. gada peļņa 60957 eiro apmērā, kura tiks atstāta nesadalīta, novirzot iegūtos finanšu līdzekļus uzņēmuma ilgtspējīgai attīstībai un turpmākiem ZAAO investīciju projektiem.

Sapulcē piedalījās SIA ZAAO kapitāldaļu turētāji, un pieņemtie lēmumi atspoguļo dalībnieku vienprātīgu atbalstu uzņēmuma stratēģiskajiem mērķiem.

Šobrīd SIA ZAAO ir publiski privāta 8 novadu pašvaldību – Balvu, Cēsu, Limbažu, Saulkrastu, Siguldas, Smiltenes, Valkas un Valmieras – kapitālsabiedrība, kas sniedz kvalitatīvus atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumus Vidzemē, nodrošinot plašu pakalpojumu klāstu atkritumu savākšanai, šķirošanai un pārstrādei, veicinot ilgtspējīgu vides saimniecību reģionā.

ATKRITUMU NOGLABĀŠANA. Pildās kārtējais atkritumu kalns reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas poligonā Daibe.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru