«Buratino» grib dzīvot zaļi

- 9.Augusts, 2023
Izglītība
Laikrakstā

Valmieras pirmsskolas izglītības iestādē «Buratino» cenšas nodarbības organizēt āra vidē, mazie kopj paši savu sakņu un puķu dārzu, taps atpūtas un ugunskura vieta, bet šoreiz zaļi, nozīmē arī saprotoši un pieņemoši, jo «Buratino» iesaistījies Eiropas skolu sadarbības tīklā eTwinning un krāj starptautisko pieredzi.

«Eiropas skolu sadarbības tīkls ir daļa no Erasmus+, kura mērķis ir veicināt izglītības iestāžu sadarbību, izmantojot projektu kā metodi mācību procesā, nodrošinot kompetenču pieeju izglītībā, kā arī veicinot skolotāju tālākizglītību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju jomā,» skaidro «Buratino» skolotāja Laura Sīmane un dalās priekā, ka viņa bijusi viena no trim pedagogiem, kas izvēlēta dalībai starptautiskajā projektā. Laura jau pabijusi trīs dienu seminārā Viļņā, kur lemts turpmāk ciešāk sastrādāties ar kolēģiem no Spānijas un Rumānijas. Lietuvā plaši apspriests iekļaujošās izglītības jautājums, arī iespējas un problēmas.

SEMINĀRĀ gūtas jaunas atziņas un pieredze. Valmieras PII «Buratino» skolotāja Laura Sīmane (otrā no labās) starptautiskajā seminārā Viļņā kopā ar kolēģiem no Spānijas, Rumānijas un citām valstīm. Foto no iestādes arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru