Budžets, politiskais «zelta rudens»

- 1.Oktobris, 2021
Viedokļi
Laikrakstā

Zīmīgs datums šodien. Ne tikai Pasaules veģetārisma diena un Starptautiskā veco cilvēku diena, Annas Brigaderes, Aijas Kukules un Džūlijas Endrūsas (filmas «Mūzikas skaņas» un citu kino šedevru zvaizgznes) dzimšanas diena.

Līdz 14. Saeimas vēlēšanām šodien paliek TIKAI gads, un tāpēc varam prognozēt acīmredzamo: pirms pandēmijas tik vīzdegunīgās valsts varas mīla pret tautu kļūst arvien karstāka un karstāka, un karstāka... Dievs un Laimes māte lai nu dod mums neapdedzināties politiķu apskāvienos!

Šis nu būšot budžets iedzīvotāju labklājības celšanai – tepat, šajā slejā, šonedēļ «oficiālo versiju» mums klāstīja Saeimas deputāts/kandidāts un viesturietis – šķiet, tā būtu pareizi jāsaka? – Ainars Latkovskis, manis patiesi augstu godāts un reizēm pat ļoti cienīts politiķis. (Galu galā, savus politiķus vērtējot, mēs nekad nedrīkstam aizmirst par viņu partijām, kurās «jākauc līdzi». Jo politika ir komandu sporta veids.)

Ticu viņam uz vārda – tā arī būs, mūsu labklājība no Saeimas tribīnes tās sēdēs, ko veltīs budžetam, tiks piesaukta līdz aizsmakumam. Viegli ticu pat tam, ka IEDZĪVOTĀJIEM neviens nodoklis netiks paaugstināts. (Nu ko, latvju biznes, sakod zobus un turies!)


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru