Brīvdabas fotoizstāde Jaunatnes centra «Vinda» dārzā

- 11.Februāris, 2021
Izglītība
Laikrakstā

No vakardienas Valmierā, Jaunatnes centra «Vinda» dārzā, pieejama puskilometru gara taka, kurā apskatāmi fotopulciņa audzēkņu darbi. Teritorija interesentiem atvērta katru dienu no pl. 9 līdz 17, arī brīvdienās.

«Principā mums foto izstādītes ir katru sezonu, bet, tā kā kovids visu ir apturējis, tad šī brīža izstāde ir izveidota no tā, ko mēs paguvām safotografēt šī mācību gada sākumā. Tur ir gan rudens, gan nedaudz arī vasarīgas bildes, jo mēs sākām darboties augusta beigās. Ir iemūžinātas emocijas un citas lietiņas. Ideja par izstādi «atpeldēja», jo šobrīd neko nevar iesākt, tomēr šādā veidā viss ir izdomāts koviddroši, lai arī citi var apmeklēt izstādi un papriecāties par mūsu veikumu,» stāsta fotopulciņa vadītāja Laura Gerliņa. 

Fotopulciņa bērni un jaunieši šobrīd aktīvi darbojas attālināti. Viņi izmanto tehniku, kas viņiem ir pieejama mājās, tāpēc uzsvars ir uz telefona izmantošanu un foto pēcapstrādi, tomēr izstādē aplūkojamie darbi tapuši vēl klātienes procesā, kad skolēniem bija pieejama «Vindas» un pulciņa vadītājas dotā tehnika. «Vienīgais trūkums ir, ka viņi šobrīd netiek pie labajām spoguļkamerām, ar kurām viņiem ļoti patīk strādāt,» tā Laura Gerliņa.

VASARĪGIE UN RUDENĪGIE MIRKĻI, ko fotopulciņa dalībnieki paspēja iemūžināt vēl klātienes apmācību procesā. E. Kristiņas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru