Bodē – lietas valsts svētku noskaņai

- 11.Novembris, 2022
Sabiedrība
Laikrakstā

2018. gadā fondam «Iespēju tilts» pietika drosmes Valmierā atvērt pirmo sociālo uzņēmumu «Čaklās Bites Bode».

Fonda mērķis, dibinot uzņēmumu, bija – sniegt atbalstu cilvēkiem no maz­aizsargātajām grupām, kuri prot un vēlas radoši izpausties, kā arī aicināt iedzīvotājus iegādāties preces ar pievienoto vērtību. «Čaklās Bites Bodē» ikviens interesents var iegādāties dažādas preces sev, ikdienai un dāvanām. Ar sociālo uzņēmumu sadarbojas seniori pirms pensijas un pensijas vecumā, personas ar invaliditāti, bez darba palikušie, daudzbērnu māmiņas no visas Vidzemes, kuri prot un vēlas radoši izpausties. 

Bode ir īsta ideju krātuve! Izvēle ir ļoti plaša, tur var atrast adījumus, tamborējumus, lauku dziju, rotas, keramiku, koka izstrādājumus, vaska sveces, mīļmantiņas bērniem un vēl daudzus dažādus sīkumiņus. Šobrīd bodei ir arī savs internetveikals, kurā var pasūtīt sev vēlamo. 

Tā kā ir sācies laiks, kad atzīmējam valsts svētkus, devāmies skatīties, kas no bodes noderētu svētku noskaņai. Un redzētais patīkami pārsteidza – tur bija gan domino, gan atstarotāji, gan tējas maisiņi, gan rokassprādzes ar latvju zīmēm. Protams, nedrīkst aizmirst arī rakstainos cimdus, zeķes un jostas.

SVĒTKU NOSKAŅĀS.Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru