"BK Valmiera" zaudē "LU" un izstājas no cīņas par medaļām

- 18.Aprīlis, 2012
Portālā

Pirmdien, 16.aprīlī, Vidzemes Olimpiskajā centrā norisinājās trešā un izšķirošā ceturtdaļfināla spēle, kur spēles uzvarētājs iekļūs LBL pusfinālā un turpinās cīņu par medaļām. Spēlē ar rezultātu 105:92 zaudēja “BK Valmiera” komanda (sērijā 1:2) un izstājās no turpmākās cīņas par medaļām.”BK Valmiera” komandai sezona līdz ar to ir beigusies pāragri, kamēr “Latvijas Universitāte” pusfināla kārtā tālāk  spēlēs ar “VEF Rīga”.

Sestdienas spēles veiksmīgais scenārijs lika domāt, ka šodien mājas sienās “BK Valmiera” komanda spēlēs pēc līdzīga scenārija. Spēlēs sākums nebija līdzīgs iepriekšējām savstarpējām spēlēm, jo rezultāts attīstījās visai līdzīgi un pēc pirmās ceturtdaļas ar 23:20 vadībā bija “LU”. Otrajā ceturtdaļā lielākoties pateicoties “LU” saspēles vadītāja Mārča Vītola veiksmīgai darbībai uzbrukumā, viesiem izdevās izvirzīties vadībā un puslaiku noslēgt par labu sev – 49:41. Trešajā ceturtdaļā spēlējot bez līderiem “LU” izdevās noturēt minimālu, bet tomēr vadību. Mājinieki nespēja saņemties un veikt tik nepieciešamo izrāvienu un pēc trešā desmit minūtes ar 71:68 vadībā atradās “LU”. Pēdējā ceturtdaļā cīņa noritēja par katru laukuma centimetru, pēdējās spēles minūtes izvērsās par soda metienu sacensību, kurā veiksmīgāki bija “LU”. Tā visa rezultātā spēlē ar 105:92 uzvaru svinēja “LU” un nopelnīja tiesības turpināt cīņu pusfinālā ar čempionvienību “VEF Rīga”.

BK Valmiera – Latvijas Universitāte 92:105 (20:23, 21:26, 27:22, 24:34)BK Valmiera: Bankevics 29, Lukass 22, Ziediņš 11, Porziņģis 11, Butjankovs 7, Rozītis 5, Elksnis 3, Virsis 2, Iļjins 2, Saulītis.LU: Vītols 28, Peiners 21, Aizpurs 21, Ošiņš 16, Plivda 15, Zēbergs 3, Darģis 1, Rubenis.