"BK Valmiera" šovakar savā laukumā pret "Liepājas Lauvām"

- 6.Janvāris, 2011
Sports
Portālā

"BK Valmiera" gada pirmo spēli aizvadīs šovakar, plkst.18.30, Baltijas Basketbola līgas (BBL) ietvaros savā laukumā tiekoties ar "Liepājas Lauvām". Laukumā šovakar debitēs komandas jaunieguvums un pagājušās sezonas līderis Artūrs Valeika.

Šosezon abas komandas savā starpā tikušās trīs reizes un visas reizes pārāki bijuši liepājnieki. Pirmā tikšanās bija oktobrī, kad ar rezultātu 76:67 uzvarēja "lauvas", otrajā arī uzvara lauvām ar līdzīgu rezultātu – 76:65. Sāpīgākais zaudējums noteikti piedzīvots 1.decembrī Valmierā, kad "lauvas" ar Mareka Jureviča precīzo 3p metienu izrāva uzvaru pēdējās sekundēs ar 77:74. "Liepājas Lauvām" līdz šim trīs uzvaras BBL, kamēr "BK Valmiera" vēl nav tikusi pie nevienas un tieši tāpēc šodienas spēle ir svarīga mājiniekiem, kuri centīsies lauzt negatīvo bilanci turnīra tabulā un izcīnīt uzvaru.

Interesanti, ka decembrī "lauvas" atbrīvoja savu ilggadējo spēlētāju Klāvu Ansonu, kurš pēc tam pievienojās "BK Valmiera" un ir veiksmīgi aizvadījis vairākas spēles, kaldinot svarīgas uzvaras (spēlē pret "VEF Rīga" gūstot 17 punktus). Tāpat "lauvās" vairs nespēlē Mareks Jurevičus, kurš ir devies savas profesionālās sportista gaitas turpināt Itālijā. Spēlē šodien nepiedalīsies Jānis Kaufmanis, kurš treniņā guvis deguna savainojumu, kā arī Klāvs Bedrītis, kuram drīzumā paredzēta potītes operācija un atlabšanas process ir vismaz pusotrs mēnesis. Novēlam Klāvam veselību un drīzu atgriešanos laukumā!

Komentāri
Pievienot komentāru