"BK Valmiera" sīvā cīņā zaudē "Kalev/Cramo"

- 9.Novembris, 2010
Sports
Portālā

8.novembrī "BK Valmiera" Baltijas Basketbola līgas (BBL) ietvaros izbraukumā tikās ar Igaunijas vicečempioniem – "Kalev/Cramo". "BK Valmiera" izdevās atspēlēties no -15 un 3minūtes līdz spēles beigām rezultāts bija neizšķirts, bet pārāks spēles galotnē šoreiz bija igauņu klubs, kurš ar  63:52 svinēja uzvaru.

Spēli mājinieki sāka ar izrāvienu 5:0, bet pēc tam "BK Valmiera" pievilka un pēc pirmās ceturtdaļas rezultāts bija 18:12 par labu igauņu klubam. Otrā ceturtdaļa bija visgrūtākā Gata Meldera vadītajiem basketbolistiem, jo mājinieki turpināja gūt punktus un palielināt pārsvaru un pēc pirmā puslaika jau 14 punktu handikaps pretiniekiem (35:21). Atgriežoties no pārtraukuma "BK Valmiera" bija atguvusi spēkus un ar jaunu enerģiju devās spēlē, kas arī atspoguļojās rezultātā – 13:0 izrāviens un rezultāta starpību, noslēdzot trešo ceturtdaļu, izdevās samazināt līdz 44:40. Pēdējā ceturtdaļā nepilnas trīs minūtes līdz spēles beigām ar Kaspara Ciprusa pūlēm izdevās panākt neizšķirtu 50:50, bet spēles galotnē veiksmīgāki izrādījās "Kalev/Cramo" basketbolisti, kuriem uzvara spēlē ar 63:52. Rezultatīvākie "BK Valmiera" rindās ir Klāvs Bedrītis un Kaspars Cipruss – katram pa 12 punktiem.

Kalev/Cramo – BK Valmiera 63:52 (18:12, 17:9, 9:19, 19:12)BK Valmiera: Bedrītis 12, Cipruss 12, Graudiņš 9, Amoliņš 8, Veselovs 6+12AB, Virsis 4, Šlesers, Bērziņš.

Nākamo spēli "BK Valmiera" aizvadīs šo piektdien savā laukumā BBL ietvaros uzņemot Zviedrijas "Dolphins" komandu. Plānots, ka laukumā piektdien iespējams atgriezīsies komandas līderi Jānis Kaufmanis un Juris Andžejevskis, kuru trūkums komandā ir manāmi jūtams Aicinām ikvienu atbalstīt komandu klātienē un palīdzēt izcīnīt uzvaru!

Komentāri
Pievienot komentāru