"BK Valmiera" sagrauj "Latvijas Universitāti"

- 5.Novembris, 2010
Sports
Portālā

Šodien, 5.novembrī, "BK Valmiera" Latvijas Basketbola līgas ietvaros savā laukumā uzņēma "Latvijas Universitātes" vienību. "BK Valmiera" ar 88:48 sagrāva pretiniekus un izcīnīja sen pelnīto pirmo uzvaru šosezon.

Pirmās trīs spēles minūtes bija līdzīgas, bet tad "BK Valmiera" veica izrāvienu ar 12:0 un pēc pirmās ceturtdaļas rezultātu tablo rādīja jau 24:12 par labu mājiniekiem. Otrajā ceturtdaļā "BK Valmiera" palielināja pārsvaru, kas sasniedza 24 punktus un ejot pārtraukumā rezultāts – 44:23. Otrajā puslaikā spēlē īpašu pavērsienu nebija – publiku ar dankiem uzkurināja Kaspars Cirpuss un Jānis Bērziņš. "BK Valmiera" turpināja palielināt iekrāto punktu pārsvaru un noslēdza spēli ar pārliecinošu uzvaru – 88:48. Rezultatīvākie "BK Valmiera" rindās bija Pāvels Veselovs ar 22 punktiem, kā arī Kaspars Cipruss ar 19 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām.

"BK Valmiera" galvenais treneris Gatis Melderis: "Prieks par pirmo izcīnīto uzvaru. Diezgan viegla spēle, jo spēlētāji bija labi koncentrējušies un spēlē nebija strauju kritumu. Uzdevums bija atgūt ticību saviem spēkiem, kas arī izdevās. Pāvels Veselovs un Edijs Šlesers komandā ir ienesuši pozitīvu enerģiju – spēlētāji vienmēr cīnās līdz galam un tas dod lielu pienesumu visai komandai. Šlesers ļoti labi prot agresīvi spēlēt aizsardzībā, neļaujot pretinieka 1.pozīcijas spēlētājam tik viegli vadīt saspēli. Kā jau iepriekš esmu minējis, tad netiek izslēgta iespēja piesaistīt leģionāru, bet tas viss būs atkarīgs no daudziem apstākļiem – spēlētāju snieguma un savainojumiem. Komandas līderi Jānis Kaufmanis un Juris Andžejevskis visticamāk laukumā varētu atgriezties nākam piektdien spēlē pret zviedru "Dolphins" komandu."

Gandarīts par spēles iznākumu bija komandas kapteinis Sandis Amoliņš: "Lieliskas sajūtas. Varbūt pretinieks nebija no stiprākajiem, bet pozitīvas emocijas mums bija vajadzīgas. Bija jūtams atbalsts no skatītājiem! Būtu līdzjutēji visās spēlēs tādi kā šodien, atbalstītu mūs arī brīžos, kad zaudējam pa dažiem punktiem, tad būtu ideāli!"

BK Valmiera – Latvijas Universitāte 88:48 BK Valmiera: Veselovs 22, Cipruss 19, Amoliņš 12, Bedrītis 11, Bērziņš 10, Graudiņš 7, Šlesers 4, Virsis 3, Iļjins. LU: Peiners 13, Vītols 11, Rubenis 6, Ed.Tukišs 5, Volkops 5, Jaunzems 4, Darģis 2, Malahovskis 2, Brigmanis, Ei.Tukišs.

Nākamo spēli "BK Valmiera" aizvadīs pirmdien, kad Baltijas Basketbola līgas ietvaros izbraukumā tiksies ar igauņu "Kalev/Cramo". Spēles sākums 19.00.

Komentāri
Pievienot komentāru