BK Valmiera gūst divdesmito uzvaru LBL

14.Marts, 2014
Sports
Portālā

Ceturtdien, 13. martā Latvijas Basketbola līgā divdesmito uzvaru izcīnīja "BK Valmiera", kas savā laukumā ar 65:47 uzveica BK "Saldus" basketbolistus. Valmieriešu panākumu ar 26 punktiem sekmēja Ernests Kalve, informē "BK Valmiera" sabiedrisko attiecību un mārketinga speciālists Emīls Ozerinskis.

Spēles pirmajās trīs ar pusi minūtēs rezultatīvi spēlēja Andrejs Gražulis un Ernests Kalve, panākot rezultātu 11:10. Pirmās ceturtdaļas otrajā daļā no rezervistu soliņa spēlē rezultatīvi iesaistījās Edgars Krūmiņš, palīdzot Kalvem palielināt "BK Valmiera" pārsvaru. Pēc pirmajām desmit minūtēm, 26:18. Otrās ceturtdaļas sākumā Sandis Amoliņš panāca valmieriešiem desmit punktu pārsvaru, tomēr turpināt izrāvienu neizdevās un līdz pirmā puslaika beigām BK "Saldus" samazināja vidzemnieku pārsvaru līdz trīs punktiem, 33:30.

Trešajā ceturtdaļā atkal produktīvu sniegumu demonstrēja Kalve un Gražulis, atgūstot lielāku pārsvaru "BK Valmiera". Pēc nospēlētām 30 minūtēm mājinieki atradās vadībā ar 49:36. Noslēdzošajā ceturtdaļā komandas punktu ražu turpināja audzēt Ernests Kalve, kurš ar 26 punktiem kopsummā palīdzēja "BK Valmiera" ar 65:47 apspēlēt viesus no Kurzemes.

"BK Valmiera" - BK "Saldus" 65:47 (26:18, 7:12, 16:6, 16:11)"BK Valmiera": Kalve 26, Gražulis 12, Krūmiņš 7 (8ab), Geks 5, Ziediņš 4, Gabrāns 3, Kaufmanis 3, Dārgais 3, Amoliņš 2, Elksnis, Žvīgurs.BK "Saldus": Buiķis 14, Pabērzs 12, Patmalnieks 8, Līcītis 5, Ķenavs 3, Jurenovskis 2, Pīternieks 2, Šmīdriņš 1, Reķis, Gūtmanis.

Savā viedoklī par spēli dalījās "BK Valmiera" rezultatīvākais spēlētājs Ernests Kalve: "Spēli iesākām labi, bet otrajā ceturtdaļā nespējām bumbu iemest grozā un precizitāte bija diezgan vāja. Pieļāvām kļūdas aizsardzībā, kas ļāva "Saldum" samazināt punktu pārsvaru. Otrajā puslaikā sadusmojāmies un sākām spēlēt labāk aizsardzībā, sakoncentrējāmies uzbrukumā, uzlabojot metienu precizitāti. Tas arī ir galvenais kāpēc guvām uzvaru." Valmierieši šosezon divreiz pret saldeniekiem piedzīvoja zaudējumus."Iepriekšējās spēlēs Saldū paši nebijām līdz galam koncentrējušies. Piemēram, iepriekšējā spēlē pret "Saldus" pirmajā puslaikā izvirzījāmies vadībā ar +20 un domājām, ka nomētāsim pretiniekus ar plikām rokām. Tomēr tā nebija un spēles noslēgumā vairs nevarējām tikt atpakaļ ritmā kas bija pirmajā puslaikā." Nākošās divas spēles "BK Valmiera" aizvadīs pret LMT BS un "BA Turība", kurās vidzemniekiem būs favorītu statuss:"Galvenais būs cīņa, koncentrēšanās, pareizi pieņemti lēmumi laukumā un fiziskā sagatavotība. Šosezon spēles ir pierādījušas, ka katrā mačā jākoncentrējas un nedrīkst nenovērtēt pretinieku."

Komentāri
Pievienot komentāru