"Biznesa skices" finālā divi Valmieras tehnikuma SMU

- 19.Februāris, 2021
Izglītība
Laikrakstā

Ikgadējā Swedbank, Junior Achievement Latvia un Projektu bankas organizētajā biznesa plānošanas konkursā «Biznesa skices» vidusskolēnu komandas no visas Latvijas pieteikušas 82 produktu un pakalpojumu idejas klimata pārmaiņu mazināšanai un cilvēku dzīves kvalitātes uzlabošanai. 

Starp 10 labākajiem finālistiem divi Valmieras tehnikuma skolēnu mācību uzņēmumi: «Blind ABC» – Braila raksta tāfeles ar skaņas elementiem un «Spoonable» – daudzfunkcionāls ēšanas instruments ar stabilizatoru, kas paredzēts cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

«Esam iepriecināti par jauniešu plašo skatījumu uz mūsdienu izaicinājumiem un piedāvātajiem risinājumiem, kas rada sajūtu, ka mūsu nākotne ir drošās rokās. Jauniešiem īpaši aktuāla ir vides tēma, kas atspoguļojas daudzos no iesniegtajiem biznesa plāniem, vienlaikus daļa skolēnu pievērsušies arī Covid-19 pandēmijas radīto ikdienas izaicinājumu mazināšanai, kā arī sabiedrības maz­aizsargātāko grupu dzīves kvalitātes uzlabošanai,» jauniešu sniegumu komentē konkursa žūrijas komisijas priekšsēdētājs, Swedbank Finanšu institūta vadītājs Reinis Jansons. Vienlaikus viņš pauž cerību, ka vismaz daļa no jauniešu idejām pēc konkursa pārtaps sabiedrībai pieejamos risinājumos.

SMU «SPOONABLE» komanda. Foto no personiskā arhīva


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru