Biznesa idejās – Rencēnu dominante

- 11.Decembris, 2018
Pilsētās un novados
Laikrakstā

30. novembrī Ēveles tautas namā notika biznesa ideju konkursa Ideja Burtnieku novadam noslēguma pasākums. Ideju konkursā tika saņemti pieci biznesa plāni, kuri noslēguma pasākumā tika arī aizstāvēti konkursa vērtēšanas žūrijai.

Pirmo vietu un konkursa galveno balvu 1000 eiro apmērā saņēma Ivars Stumps, Ivo Mūrnieks un Agris Lasis par karpu dīķa izveides ideju. Otro vietu un 800 eiro savas idejas realizācijai saņēma Kristiāna Levija Munce, kura plāno uzsākt ķiploku audzēšanu un tirdzniecību. Savukārt Daces Gobas ideja par kūku cepšanu un zīmola Meža kūkas izveidi tika novērtēta ar trešo vietu un 600 eiro atbalstu. Jāatzīmē, ka visas trīs labākās biznesa idejas šogad nākušas no Rencēnu pagasta.

Ceturto vietu ieguva Anete Ozola no Ēveles pagasta ar ideju Pieturvieta skaistiem mirkļiem – fotosesijas vietas noma lauku vidē, piemēram, speciāli audzētu krāsainu kāpostu dobēs. Piektajā vietā Kristīne Daļecka no Valmieras pagasta. Viņa plāno piedāvāt šūt apģērbu komplektus ar vienojošu noformējumu ģimenēm.

PAŠI LABĀKIE! Konkursa Ideja Burtnieku novadam 2018 uzvarētāji. Edītes Stērstes foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru