Biržā būs vairāk nekā 7 miljoni Šķiedras akciju

- 11.Aprīlis, 2019
Ekonomika
Laikrakstā

Pagājušajā piektdienā daudzu Latvijas un arī dažu Igaunijas mediju pārstāvji akciju sabiedrības Valmieras stikla šķiedra vadības rīkotajā preses konferencē, kurā klāt bija arī Liesma, tika iepazīstināti ar uzņēmuma ieceri jau šī gada vidū īstenot papildu akciju publisko piedāvājumu. Paredzams, ka biržā tiks iekļautas apmēram 7,17 miljoni papildu akciju, piedāvājot uzņēmuma akcijas arī privātajiem investoriem. Par akciju cenu lems Valmieras stikla šķiedras akcionāru kopsapulcē šī gada maijā. Ar šādu akciju piedāvājumu tirgū Valmieras stikla šķiedra vēlas kļūt pieejamāka sabiedrībai, pie viena sniedzot ikvienam iespēju investēt perspektīvā Latvijas uzņēmumā.

Pēc īsiem uzņēmuma valdes priekšsēdētāja Stefana Jūgela ievadvārdiem mediju pārstāvji viņa (angļu valodā) un Valmieras stikla šķiedras valdes locekļa un ražošanas vadītāja Ģirta Vēvera (latviešu valodā) vadībā divās grupās devās ekskursijā pa uzņēmumu, iepazīstoties ar galvenajiem ražošanas procesiem. Pēc tam notika preses konference, kurā Stefans Jūgels iepazīstināja klātesošos ar īsu uzņēmuma attīstības gaitu pēc privatizācijas un valmieriešu šodienas izaicinājumiem globālajā stikla šķiedras tirgū. Par gaidāmo Valmieras stikla šķiedras akciju laišanu biržā un ar to saistītajām niansēm informēja divi ciemiņi no Rīgas – biržas Nasdaq Riga valdes locekle Liene Dubava un LHV Bank Institucionālo tirgu vadītājs Ivars Bergmanis.

Akciju sabiedrības Valmieras stikla šķiedra valdes priekšsēdētājs Stefans Jūgels, iepazīstinot ar uzņēmuma šodienas aktualitātēm un izaicinājumiem, uzsvēra: «Papildu akciju iekļaušana biržā ir stratēģisks solis uzņēmuma attīstībā ar ilgtermiņa mērķi diversificēt uzņēmuma finansēšanas avotus, stiprinot tā pamatkapitālu. Kā uzņēmums vēlamies kļūt atvērtāki arī privātajiem investoriem, tādēļ akciju sabiedrība Valmieras stikla šķiedra plāno lūgt papildu akciju iekļaušanu Baltijas Oficiālajā sarakstā, lai varētu paaugstināt akciju likviditāti, kas veicinātu arī lielāku Baltijas investoru interesi.»

STRATĒĢISKS SOLIS UZŅĒMUMA ATTĪSTĪBĀ. Tā šovasar plānoto 7,17 miljonu Valmieras stikla šķiedras akciju laišanu biržā nosauca uzņēmuma valdes priekšsēdis Stefans Jūgels.

Komentāri
Pievienot komentāru