Bezkompromisa neizšķirts

- 14.Septembris, 2021

Svētdien Latvijas futbola virslīgā līdervienību mačā starp RFS un Valmiera FC komandām Valmieras olimpiskā centra futbola stadionā tika fiksēts rezultāts 1:1. Pēc pirmā puslaika izskaņā realizētās pendeles vadībā izvirzījās RFS, taču  laukuma saimnieki izlīdzinājumu panāca otrā puslaika vidū.

ŠĪ bija abu komandu ceturtā savstarpējā spēle šosezon, un RFS līdz šim bija izdevies uzvarēt tikai vienreiz, kamēr valmieriešu kontā ierakstīti divi panākumi. Neizšķirts ļāva RFS nosargāt kopvērtējuma vadību, turklāt sasniegt 50 punktu robežu. Interesanta sagadīšanās – šajā mačā RFS futbolisti arī guva 50. vārtus šosezon.

Mūsējiem tā bija pirmā virslīgas spēle pēc gandrīz mēneša pārtraukuma, kurā aprāvās trīs sauso uzvaru sērija, jo valmierieši nebija ielaiduši vārtus oficiālā spēlē kopš ceturtā augusta. RFS mača ievadā izveidoja dažus draudīgus uzbrukumus, taču spēles tālākā gaita aizritēja ar mājinieku pārsvaru, viņi vairākās epizodēs bija ļoti tuvu vārtu guvumam: Želizko trāpīja pa vārtu pārliktni, citā situācijā tika trāpīts pa vārtu stabu, vēl citā uzbrukumā RFS aizsargi ar lielām pūlēm nobloķēja vairākus sitienus, tāpat arī Raimonds Krollis netrāpīja vārtos no labas pozīcijas.

UZBRUKUMĀ Džibrils Gejs. Jāņa Līgata foto.

Fans - 14.Septembris, 2021 - 16:56

Tikai to pendeli tiesnesis uz Valmieras vārtiem iedeva nu galīgi ne par ko. Ja par tādu, pat diezgan tīru izklupienu pēc bumbas dod pendeli, tad tas vairs nav futbols, bet, iespējams, baletdejotāju sacensības.