Bez jēgas

- 27.Augusts, 2013
Viedokļi
Laikrakstā

Reizēm sanāk pabrīnīties par kādu darbību neloģiskumu. Ziemā noskatījos, kā viens simtlatnieks centīgi no sniega atbrīvo kāpnītes pie Dzirnavu ezeriņa Valmierā, bet ezeriņa otrā krastā kāds viņa kolēģis tikpat cītīgi birstē laukumiņu soliņa priekšā. Acīmredzot teritorija viņiem bijusi ierādīta, taču nepaskaidrojot, ka kāpnēm kaut kur ir jāved, bet soliņam jābūt sēžamam.

Diemžēl platformu, kur siltajos gadalaikos cilvēki labprāt apsēžas uz soliņiem, lai, vērojot ezeriņa strūklaku, atpūtinātu kājas un acis, ziemā klāja bieza sniega sega, un arī soliņi ap ezeriņu bija apsniguši, tātad neizmantojami. Sanāk, ka simtlatnieku darbs bijis veltīgs... Tikpat absurds piemērs no pastnieku ikdienas. Kādā adresē vairākas reizes pēc kārtas nebija piegādāti žurnāli. Pēc zvana atbildīgajām personām situācija tika labota: nākamajā dienā pārsteigtais abonents, atverot pastkastīti, ieraudzīja trīs vienādas «Ievas». Nu jā, pēc skaita viss piegādāts... Šādus piemērus, cītīgāk piedomājot, droši vien varētu atcerēties vēl. Taču tie salīdzinājumā ar valdības neloģiskajām darbībām ir tīrie sīkumi.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
LV Skolnieciņš LV - 4.Septembris, 2020 - 17:39

"Darba praktizēšana ar stipendiju pašvaldībās" ir ļoti neglīta un bezkaunīga valdības rīcība. Šīs programmas dēļ visnabadzīgākie kļuva vel nabadzīgāki. Kamēr ierēdņi saņēma lielās algas un biezie vienā ēdienreizē caur kuņgi "Vincentā" izlaida 80Ls, tikmēr simtlatniekiem vajadzēja šos 80Ls nopelnīt, strādājot smagu darbu. Vai tas ir godīgi? Ēdušais neēdušo nesapratīs!!!
Ar skaudību, Skolnieciņš #Skolnieciņš #Simtlatnieki #TrūcīgāStatuss #nabadzība

Skolnieciņš - 4.Septembris, 2020 - 17:41

"Arbeit macht frei" skandējot šos vārdus mūsu valdība izgudroja simtlatnieku programmu. Diemžēl pilnas slodzes darbs par 80Ls, kad minimālā alga ir 200Ls bruto, ir spīdzināšana. Simtlatnieku programma ir diezgan noziedzīga rīcība no valdības puses. Vārdu sakot, šī valdības kampaņa ir klajš cilvēktiesību pārkāpums... Ar skaudību, Skolnieciņš (Skauģu Skauģis)
©Skolnieciņš 1999-bezgalība ;-) #SimtlatniekuProgramma #GMI #Nabadzība

Pievienot komentāru