Beverīnas novadā deputāti nevienojas par jauno domes priekšsēdētāju

- 4.Decembris, 2019
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Pagājušajā ceturtdienā, 28. novembrī, Māris Zvirbulis vadīja savu pēdējo Beverīnas novada domes sēdi kā domes priekšsēdētājs. Astoņiem deputātiem balsojot, neizdevās vienoties par jauno domes priekšsēdētāju. Drīzumā tiks sasaukta ārkārtas domes sēde, lai ievēlētu jauno priekšsēdētāju, bet tikmēr  domes priekšsēdētāja pienākumus pildīs Romāns Vaščenko.

Paskaidrojot savu atkāpšanos no amata, Māris Zvirbulis teica, ka iemesli ir izskanējuši publiski. Viņš Beverīnas novada mājaslapā pauda savu nostāju saistībā ar norisēm valstī un gaidāmo reģionālo reformu. Tos papildinot, domes sēdē viņš paskaidroja, ka lēmumu pieņēmis, arī pamatojoties uz savu veselības stāvokli. «Radiāciju katrs cilvēks var uzņemt zināmu devu. Mans skaitītājs uz melno un negatīvo ir sasniedzis zināmu robežu, kurai es pāri pārkāpt nedrīkstu. Esmu bijis pašvaldības vadītājs padomju laikā un tagad, bet atmosfēra, kas valda mūsu valstī, ir tik trakā līmenī, kā nekad nav bijusi,» tā Māris Zvirbulis. Sanākušie deputāti pateicās viņam par ieguldīto darbu un uzsvēra viņa spēju trīs pagastus noturēt draudzīgā līmenī, tāpat par viņa paveiktajiem darbiem.

DEPUTĀTU VĀRDĀ Jānis Fūrmanis un Inguna Kondratjeva pateicās Mārim Zvirbulim par ieguldīto darbu Beverīnas novada pašvaldībā. E. Kristiņa


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru