Bērnu ķirurgs strādā Vidzemes slimnīcā

- 31.Maijs, 2019
Veselība un labklājība
Laikrakstā

Daudzi vecāki jau paguvuši novērtēt lielisko iespēju saņemt pieredzējuša, izcila bērnu ķirurga Olafa Volrāta padomu un palīdzību saviem bērniem Vidzemes slimnīcā.

Medicīnas doktors Olafs Volrāts ar 24 gadu darba pieredzi Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā Rīgā jau trīs mēnešus mūsu slimnīcā konsultē un ārstē bērnus no dzimšanas līdz 18 gadu vecumam ar šādām veselības problēmām: dažāda veida trūces, ādas jaunveidojumi, kriptorhisms (sēklinieku aizture jeb sēklinieku attīstības anomālija), fimozes (priekšādiņas sašaurinājums), vēdera dobuma ķirurģiskas saslimšanas, krūšukurvja deformācijas, plaušu ķirurģiskas saslimšanas, barības vada un vairogdziedzera ķirurģiskas saslimšanas (ar endokrinologa nozīmējumu).

Speciālista pieņemšana tuvāk mājām aiztaupa valmieriešu un citu reģionā dzīvojošo vecāku laiku. O. Volrātam sniedzot konsultācijas Valmierā, atklāti gadījumi,  kad bērna veselības problēmu risināšanai nepieciešama operācija. Tāpēc, pietuvinot pakalpojumu pacientam, dakteris mazos pacientus arī operēs Valmierā.

«Personāla kvalifikācija un operāciju zāles aprīkojums Vidzemes slimnīcā atbilst standartiem, un operācijas paveicamas uz vietas,  lai vecāki un slimais bērns nav jāpakļauj papildu stresam un pārbraucienam uz  Rīgu,» uzsver pieredzējušais bērnu ķirurgs Olafs Volrāts.

O. Volrāts Rīgas Stradiņa universitāti absolvējis 1992. gadā, bet medicīnas doktora grādu ieguvis 2011. gadā. Izglītību vairākkārt papildinājis dažādās Eiropas valstu vadošajās klīnikās: Upsalas bērnu ķirurģijas klīnikā Zviedrijā, Astrīdas Lindgrēnas bērnu ķirurģijas klīnikā Karolinskā, Zviedrijā, un Helsinku Universitātes bērnu ķirurģijas klīnikā Somijā.

Pirmās O. Volrāta operācijas Vidzemes slimnīcā ieplānotas jau jūnijā. Gan bērnu ķirurga konsultācija, gan operācija ir valsts apmaksāts pakalpojums.

Pieteikties uz daktera O. Volrāta konsultāciju Vidzemes slimnīcas poliklīnikā var pa tālr. 64202601, 64202603, elektroniski: www.vidzemesslimnica.lv/e-pieraksts

OPERĀCIJAS paveicamas arī uz vietas,  lai vecāki un slimais bērns nav jāpakļauj papildu stresam un pārbraucienam uz  Rīgu, – tā bērnu ķirurgs Olafs Volrāts, kurš pirmās operācijas Vidzemes slimnīcā izdarīs jūnijā.


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru