Bērni "uzsauc" siltas pusdienas vecākiem

- 3.Aprīlis, 2020
Pilsētās un novados
Laikrakstā

Atgādinām, ka Valmieras Tūrisma informācijas centrs un biedrība «Valmieras Attīstības aģentūra» sagatavojuši informāciju par tiem mūspuses uzņēmumiem, kas piedāvā produkcijas piegādi uz darba un dzīves vietām. Pašlaik tik noderīgā pakalpojuma saraksts ir pieejams Valmieras mājaslapā www.valmiera.lv # atbalstivalmieru; #atbalstivietējos un #paliecmājās. Sarakstā publicēti restorāni, kafejnīcas, bistro un picērijas, pārtikas un saimniecības preču piegādes uzņēmumi, kā arī aptiekas, kas nodrošina medikamentu piegādi.

«Liesma» 1. aprīļa pusdienlaikā apmeklēja vienu no šajā sarakstā minētajiem ēdināšanas uzņēmumiem – Alus bāru, un, lūk, ko tur par šo pakalpojumu mums pastāstīja firmas īpašnieks un vadītājs DMITRIJS LĀCIS: 

«Mēs ēdināšanas biznesā strādājam jau piecpadsmit gadus, tādēļ ir ne tikai uzkrāta pietiekama pieredze un regulāro klientu skaits, bet arī izstrādāta un praksē sekmīgi ieviesta darba sistēma un pasūtījumu piegāžu loks. Parasti silto ēdienu bezmaksas piegādes Valmieras teritorijā ar divām marķētām un divām nemarķētām automašīnām sākam jau pl. 11 un tās pabeidzam ap pl. 15. Pašlaik Covid-19 piesardzības apstākļos mūsu darba ikdiena ir ievērojami saspringtāka, jo pēc iepriekšējiem pieteikumiem siltos ēdienus pievedam arī drošības dēļ mājās palikušajiem, tajā skaitā arī pensionāriem un vairākiem vientuļajiem senioriem. Šajā visiem sarežģītajā laikā mums tik tiešām ir patiess prieks pakalpot tiem ārzemēs dzīvojošajiem vai arī dažādu apstākļu dēļ tur joprojām iesprūdušajiem Latvijas iedzīvotājiem, kuri arī no attāluma tur rūpi par saviem gados vecajiem vecākiem, pasūtot mūsu uzņēmumā viņiem siltu pusdienu piegādi līdz pat dzīvesvietai.

Jau gadiem ilgi, gādājot par pusdienu piegādi valmieriešiem, esam šim mērķim panākuši daudzpusīgu ēdienkarti. Tas nozīmē, ka nekas mūsu virtuvē nenotiek tikai no viena zupas katla vai putras poda. Maksimāli nodrošinām pasūtījumiem individuālu pieeju. Regulāri gatavojam vairāk nekā desmit siltos ēdienus, no kuriem katrs var izvēlēties sev tīkamāko. Piedāvājumu ēdienkarte pieejama ne tikai uz vietas Alus bārā, bet arī feisbukā. 

Darba joprojām ir pietiekami, tādēļ savus strādājošo resursus esam saglabājuši par 90 procentiem. Lai gan pie mums uz vietas Covid-19 ierobežojumu dēļ vairs nenotiek banketi un neklājam godu galdus, ēdināšanas bizness vēl neapstājas – joprojām ar ēdienu piegādēm apkalpojam arī tos uzņēmumus un iestādes, kuras savas specifikas dēļ nevar pārtraukt darbu un ar kurām mums jau gadiem ir noslēgti sadarbības līgumi. To ēdāju skaitu, kas nu ir sarucis uz vietas bārā, kompensē ēdienu piegāžu pieaugums. Tas tikai priecē, jo reizi dienā siltais ēdiens taču jāpaēd ikvienam, lai nesanāk tā, ka Covid-19 ierobežojumu dēļ, patērējot tikai picas, burgerus vai sviestmaizes, cilvēki nodara pāri savai veselībai. Ja vēlaties, lai palīdzam arī jums, zvaniet pa tālruni 29941064 vai sazinieties ar mums www.facebook.com/alusbaars/.»

CEĻĀ. Brīdī, kad «Liesma» pabija pie Alus bāra, viena trafarētā automašīna posās kārtējām ēdienu piegādēm, bet otra jau no tām atgriezās. Bāra saimnieks Dmitrijs Lācis (no labās) neslēpa gandarījumu, ka par savu ēdināšanas pakalpojumu pašlaik saņem tik daudz labu vārdu kā nekad agrāk. Ārijas Romanovskas foto


Pilno versiju par maksu ir iespējams aplūkot adresē www.news.lv

Komentāri
Pievienot komentāru